comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Seren Serengil'den Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı için olay sözler

09 Nisan 2018, Pazartesi 18:53
Seren Serengil'den Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı için olay sözler

Ünlü şarkıcı ve magazin sunucusu Seren Serengil, Beşiktaşlı Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı için canlı yayında ilginç bir yorumda bulundu.

FutbolArena - Magazin gündeminden düşmeyen Seren Serengil, son olarak Beşiktaş futbolcusu Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı'nın estetiksiz fotoğrafına yaptığı yorum ile olay yarattı.
 

Seren Serengil, Caner Erkin‬ - Şükran Ovalı‬ için ne dedi?


Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın programı sırasında Şükran Ovalı'nın estetiksiz fotoğrafını ekranda gören Seren Serengil, "Çok kötü resmini bulmuşsunuz. Çocuk boşanacak şimdi." yorumunu yaptı. Ardından Photoshop ihtimaline de vurgu yapan Seren Serengil'e Şükran Ovalı'dan jet bir yanıt geldi.

Şükran Ovalı, Instagram hesabı üzerinden Seren Serengil'e yanıt verirken, "Oyuncuyum sonuçta her hale girmek işimin bir parçası... Maşallah topaç gibiymişim." ifadelerini kullandı.


Beşiktaş'ın milli yıldızı Caner Erkin ile ünlü oyuncu Şükran Ovalı, geçtiğimiz yıl yurtdışında evlenmişti. İlk eşi Asena Atalay'dan Çınar isimli bir erkek çocuğu olan Caner Erkin, Şükran Ovalı'dan da kız bebek bekliyor. Hamile olduğunu ve kız bebekleri olacağını belirten Şükran Ovalı, çocuğunun ismini sır gibi saklıyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!