comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Serdar Ali Çelikler: "Beşiktaş'tan özür dileyin."

14 Şubat 2018, Çarşamba 21:30

Serdar Ali Çelikler, Beşiktaşlı Caner Erkin'e verilen 6 maçlık cezanın ardından Emre Belözoğlu ve Volkan'a bir yaptırım uygulanmamasını eleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in sezonun ilk yarısında Medipol Başakşehir maçında Mete Kalkavan'a yönelik sportmenliğe aykırı hareket ve hakaret nedeniyle aldığı 6 maçlık cezanın ardından PFDK'nın Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'e ceza vermemesi siyah beyazlı taraftarları çileden çıkardı. Serdar Ali Çelikler bu kural hakkında TFF'yi eleştirdi. 

NTV Spor'da Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çelikler, bu kuralın yanlış olduğunu ve Caner Erkin dışında kimseye uygulanmadığını söyledi. 
"BEŞİKTAŞ'TAN ÖZÜR DİLEYİN"

Serdar Ali Çelikler yaptığı değerlendirmede, "Beşiktaş'tan özür dileyin ve bu görüntüden ceza verme kuralını kaldırın. Eğer bir karar veriyorsanız herkese uygulayın. Emre'ye, Volkan'a 6 maç verilmez tamam ama en azından 2-3 maç verin. Bu iş yoksa başınızı ağrıtacak." diye konuştu. 
 

Caner Erkin'in PFDK'dan aldığı 6 maçlık küfür cezası


Hatırlanacağı üzere sezonun ilk yarısında Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş - Başakşehir maçında Caner Erkin, dudak okuma yöntemiyle görüntüler baz alınarak Mete Kalkavan'a yönelik sportmenliğe aykırı hareket ve hakaret nedeniyle 6 maç ceza almıştı. Beşiktaş taraftarları ise Caner Erkin'le birlikte başlatılan bu kuralın diğer futbolculara uygulanmaması konusunda sosyal medyada kampanya başlattı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.