comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Serdal Adalı'dan transfer ve Karius itirafı

12 Ekim 2019, Cumartesi 10:49
Serdal Adalı'dan transfer ve Karius itirafı

Beşiktaş'ta başkan adaylarından Serdal Adalı, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta 20 Ekim'de yapılacak olan seçimler öncesinde başkan adaylarından Serdal Adalı, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gündemdeki konular ve projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Adalı, transfer konusunda da dikkat çeken ifadeler kullandı. Ajans Beşiktaş'ın notlarından Serdal Adalı'nın öne çıkan açıklamaları haberimizde.
 

Beşiktaş Haberleri: Serdal Adalı'dan transfer açıklaması


"Ümraniye'de olan Beşiktaş akademiyi kendi cebimden yapıyorum. Seçilemezsem de kendi cebimden yapmaya çalışacağım. Özkaynak düzenine dönmek en büyük projemiz olacak."

"TRANSFERLERDE EN İYİSİYİM"
"Ocak ayında transferler yapacağız. Seçim döneminde takım üzerinden eleştiriler yapılmasını doğru bulmuyorum. Bana göre iyi bir takımımız var. Bütçeye zarar vermeden devre arasında transferler yapacağız. Transfer yapmak için oyuncu almadık. Aboubakar'ı almaya çalıştık ama o tarihe kadar idmana bile çıkmamıştı. Bu işlerde ben en iyisiyim. Orta saha da alacağız. Gider alır, gelirim. Karius'un sözleşmesinde zorunlu satın alma opsiyonu yok."

"KİMSENİN DEVAMI DEĞİLİM"

"Fikret Orman, birlikte mücadele etmemizi söyledi. Ben de pusuda beklemek istemedim ve destek verdim. Mali tablonun buraya geleceğini biliyordum. Fikret Orman'ın devamı değilim. 6 ay yönetimde olan mı, 6.5 sene yönetimde olan mı devamı olur? Ben camiaya Fikret Orman ile mi girdim? Parçalanmışlığı bir an evvel gidermeliyiz. Taraftarlar şu anda kulüpten kopuk durumda. Kimseyi dışlamadan herkesi dinleyerek camiayı toparlayacağımıza inanıyorum."
 

Serdal Adalı kimdir? Serdal Adalı'nın hayatı


1964 Adana doğumlu olan Serdal Adalı. 1984 yılında iş hayatına atıldı. Ailesinin desteğiyle birlikte Adalı Holding'i kuran Serdal Adalı, inşaat, servis, lojistik, catering ve enerji alanlarında 6 bini aşkın çalışanıyla uluslararası alanda iş yapmaktadır. Serdal Adalı, 21 Eylül 2012 yılında Türkiye Jokey Kulübü Başkanlığı'na seçildi ve halen bu görevi yürütmektedir. Serdal Adalı ayrıca Beşiktaş kulübünde daha önce futbol şube sorumlusu ve asbaşkan olarak görev aldı. Adalı, 2013 yılında Beşiktaş başkanlığına aday olmuş ve kaybetmiştir. Serdal Adalı, 2011 yılında sözde şike suçlamasıyla 5 ay cezaevinde yatmış ve daha sonra tahliye edilmişti. Serdal Adalı evli ve iki çocuk babasıdır.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.