comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi'den seçim öncesi flaş açıklamalar

19 Ekim 2019, Cumartesi 20:59
Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi'den seçim öncesi flaş açıklamalar

Beşiktaş'ta yarın yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurulda aday olan Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı, yönetim listelerini tanıttı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü Başkan adaylarından Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi kongreye saatler kala yönetim kurulu listesini tanıttı. Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı seçim öncesi flaş açıklamalarda bulundu.
 

Serdal Adalı'dan Beşiktaş seçimi açıklamaları


Siyah-beyazlı kulüpte yarın gerçekleştirilecek olan olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde başkan adaylarından Serdal Adalı, yönetim kurulunu İstanbul'da bir otelde düzenlenen lansmanda tanıttı.

"BEŞİKTAŞ CAMİASINI BİRLEŞTİRMEK İÇİN GELİYORUZ"
Siya-beyazlı kongre üyelerinin lansman öncesinde büyük sevgi gösterilerinde bulunduğu Adalı, yaptığı konuşmasında camiayı birleştirmeye geldiğine dikkat çekerek, "Biz Beşiktaş'ımızda yeni bir yükseliş dönemini başlatmaya hazırlanan; Beşiktaş ile yatıp Beşiktaş ile kalkan, inançlı, azimli, iyi hazırlanmış, ekip ruhu taşıyan, vizyonu olan bir yönetim kuruluyuz. Beşiktaş ne kadar büyük zorluklar içinde olursa olsun, hepsini aşacak büyüklüğe ve kitleye sahiptir. Çizilen karamsar tablolar, yapacağımız yeni başlangıçla birlikte oluşacak birlik beraberlik ruhuyla aşılacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bugün burada Beşiktaş'a mevcut sorunları mazeret göstererek zaman kazanmak için gelmiyoruz. Beşiktaş camiasını birleştirmek ve yarıştığımız her kulvarda zirveyi elde etmek için geliyoruz. Beşiktaş; camiasıyla, genel kuruluyla, büyük taraftarıyla, umutsuzluğa, acı reçetelere değil; kupalara, şampiyonluklara layıktır. Yönetim kurulu listemizde bulunan yol arkadaşlarımın her biri Beşiktaş için bir değerdir. Her birinin Beşiktaş'ımız için çok önemli işler yapacaklarına inanıyorum. Beşiktaş için çok başarılı işlere imza atacağımızı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

SERDAL ADALI'NIN YÖNETİM LİSTESİ

Emin Önal
Hüseyin Yücel
Doğan Küçükemre
Ahmet Selçuk Sert
Ahmet Akçelik 
Hicabi Gökdereli
Melih Aydoğdu
Yücel Biçer

YEDEK ÜYELER

Erdal Karacan
Kemal Çiloğlu
Uğur Fora
Ahmet Oğuz Uçar
Süha Taşpolatoğlu


 

Ahmet Nur Çebi'nin Beşiktaş seçimi açıklamaları


Beşiktaş'ta yarın gerçekleşecek olan seçimde aday olan Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu listesindeki isimleri tanıttı. Beşiktaş Genel Kurul Üyeleri'nin katıldığı gece, Lütfi Kırdar Kongre Sarayı'nda gerçekleşti. Yaklaşık 1800 genel kurul üyesinin yer aldığı organizasyonda Ahmet Nur Çebi'nin salona girmesiyle birlikte büyük coşku yaşandı. Masaları gezerek geceye katılan üyeleri tek tek selamlayan Ahmet Nur Çebi, daha sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıktı.

"CEVAP VERDİĞİM İÇİN SİZLERDEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Seçilmeleri halinde taraftar desteğini arkalarına alarak her türlü zorluğun altından kalacaklarını ifade eden Çebi, "Beşiktaş'ın 7,5 sene önce de zor günleri vardı. Biz de kulübü kurtarabilmek için göreve talip olduk. Yönetici olarak görev yaptığım 6,5 yıllık sürede hiçbir zaman gururumu Beşiktaş'ın önüne koymadım. Beşiktaş, benim değerlerim ve özelim. Şartlar ne olursa olsun ben buradayım. Bu zor durumda başkanlığa adaylığını koyan diğer arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Beşiktaş'ın sahipsiz olmadığını hep beraber gösterdik. Beşiktaş'ın geleceğine zincir vuran bir devir teslim düzenini yıkmaya geliyorum. Değişim istiyorum. Bu yola ulaşılabilir ve şeffaf olmak, çok çalışacağımızın sözünü vererek çıktık. Yalan söylemeyeceğim. Her şeyi anlatacağım. İftiralar atıldı, basında hakkımızda yalan şeyler söylendi. Zorunda kaldığım için cevap verdim. Cevap verdiğim için de sizlerden özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

Çebi, konuşmasının ardından yönetim kurulu listesinde yer alan isimleri tek tek kürsüye çağırdı. Toplu fotoğraf çekiminin ardından genel kurul üyeleri, salona kurulan dev ekranlarda Ankaragücü-Beşiktaş karşılaşmasını takip etti.

AHMET NUR ÇEBİ'NİN YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Enis Ulusoy
Emre Kocadağ
Erdal Torunoğulları
Adnan Dalgakıran
Kemal Erdoğan
Mesut Urgancılar
Fatih Hakan Avşar
Berkan Gocay

YEDEK ÜYELER

Ali Efe Bezci
Umut Şenol
Fırat Fidan
Bilgehan Sürmen
Hakan Daltaban

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)