comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Serdal Adalı transferleri açıkladı! Tolgay, Babel, Oğuzhan, Vida...

09 Ocak 2019, Çarşamba 16:13
Serdal Adalı transferleri açıkladı! Tolgay, Babel, Oğuzhan, Vida...

Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı, Antalya kampında basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta ikinci yarının hazırlıkları devam ederken İkinci Başkan Serdal Adalı'dan önemli açıklamalar geldi. Şenol Güneş'e 3 yıllık yeni sözleşme önerdiklerini belirten Serdal Adalı, Gökhan Töre, Tolga Zengin, Ryan Babel, Tolgay Arslan, Şener Özbayraklı ve Oğuzhan Özyakup transferleri hakkında konuştu. 

"BURAK YILMAZ İYİ BİR BEŞİKTAŞLI"
"Burak Yılmaz iyi bir Beşiktaşlı. Taraftarların ona sahip çıkması lazım. Ben ona kefilim. Burak, Erzurumspor maçına ancak yetişir." 

"FABRI İLE GÖRÜŞTÜK"

"Fabri ile görüşüldü, evet gelmek istiyor. Ancak bugünkü şartlarda zor. Çünkü kontenjanı kaleye kullanmamız şu an zor görünüyor."

"SAĞ BEK ALIP TRANSFERİ KAPATACAĞIZ"

"Sağ bek transferi yaparak transferi kapatacağız. Sağ bek transferinde de yabancı almamız zor. Şu an kontenjanımız dolu. Yerli bir teK Şener Özbayraklı var. Giden olursa ona göre planımız değişebilir. Tolgay Arslan ile bizzat ben görüşüyorum. Fenerbahçe ile onun için görüşüyoruz. Af konusuna da biz değil, hoca karar verir."

"BABEL, VIDA VE OĞUZHAN'A TEKLİF YOK" 

"Orkan Çınar, Adana'dan döndü ve şu anda bizim takımımızda. İsteyen olursa onu da vereceğiz. Babel, Vida ve Oğuzhan için teklif gelmedi. Mario Gomez, Almanya'da mutlu ve dönmek gibi bir niyeti yok. Tolga Zengin ve GÖkhan Töre için girişimler oldu ama henüz resmi bir şey yok."

"ŞENOL GÜNEŞ'E 3 YILLIK TEKLİF YAPTIK" 

"Şenol Hocamıza 3 yıllık yeni teklif sunduk. Teknik direktör bakıyor olsak hocamıza teklif yapmayız. Şenol hoca da 'Acele etmeyelim, bekleyelim' dedi. Kendisinde de sezon sonunu bekleme düşüncesi var." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.