comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Serdal Adalı kimdir? Serdal Adalı ne iş yapıyor? Serdal Adalı serveti ne kadar?

20 Ekim 2019, Pazar 11:58
Serdal Adalı kimdir? Serdal Adalı ne iş yapıyor? Serdal Adalı serveti ne kadar?

Serdal Adalı kimdir, kaç yaşında gibi aramalar yaparak Serdal Adalı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen futbolseverler için haberimizi hazırladık.

Serdal Adalı kimdir, kaç yaşında, Serdal Adalı nereli, Serdal Adalı ne iş yapıyor, Serdal Adalı şirketleri, Serdal Adalı serveti, Serdal Adalı evli mi, Serdal Adalı çocukları var mı gibi aramalar yaparak Serdal Adalı hakkında bilgi sahibi olmak isteen futbolseverler için haberimizi hazırladık. 
 

Serdal Adalı kimdir, kaç yaşında? Serdal Adalı nereli, Serdal Adalı evli mi?


1964 Adana doğumlu olan Serdal Adalı. 1984 yılında iş hayatına atıldı. Ailesinin desteğiyle birlikte Adalı Holding'i kuran Serdal Adalı, inşaat, servis, lojistik, catering ve enerji alanlarında 6 bini aşkın çalışanıyla uluslararası alanda iş yapmaktadır. Serdal Adalı, 21 Eylül 2012 yılında Türkiye Jokey Kulübü Başkanlığı'na seçildi ve halen bu görevi yürütmektedir. Serdal Adalı ayrıca Beşiktaş kulübünde daha önce futbol şube sorumlusu ve asbaşkan olarak görev aldı. Adalı, 2013 yılında Beşiktaş başkanlığına aday olmuş ve kaybetmiştir. Serdal Adalı, 2011 yılında sözde şike suçlamasıyla 5 ay cezaevinde yatmış ve daha sonra tahliye edilmişti. Serdal Adalı evli ve iki çocuk babasıdır.

SERDAL ADALI TWITTER ADRESİ
 

Serdal Adalı serveti ne kadar? Serdal Adalı'nın şirketinin adı ne?


Serdal Adalı, Adalı Holding'in başında çeşitli alanlarda faaliyet göstermekte. Serdal Adalı'nın sahibi olduğu Adalı Holding inşaat, turizm ve enerji alanlarında faaliyet gösterirken şirketin yıllık cirosunun 200 milyon dolar seviyelerinde olduğu belirtiliyor. 
Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)