comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Serdal Adalı: "Beşiktaş taraftarları içini rahat tutsun"

18 Kasım 2023, Cumartesi 02:12
Serdal Adalı:

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, "Taraftar içini rahat tutsun. Beşiktaş'ın şu anki ve gelecekteki sıkıntılarını biliyorum. Buna göre plan program yapıyoruz." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, TRT Spor'un konuğu oldu. 

Serdal Adalı seçim süreci ve Beşiktaş'taki hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. 
SERDAL ADALI'NIN AÇIKLAMALARINDAN ÖNE ÇIKAN BÖLÜMLER:

"Rıza hocanın şu anda Beşiktaş'ın başında olması bizi hoca konusunda rahatlattı. Rıza hoca bu camianın insanı. Başarılı olacağına inanıyorum."

"Beşiktaş'ın şu anki sıkıntılarını biliyorum. Ben Beşiktaş'la birlikte yaşıyorum. Hem bugün hem gelecekteki sorunları biliyorum. Geçmişi kötülemek en kolay. Enkaz devraldım sözünü benden duymayacaksınız. Biz ona göre plan program yapıyoruz."

"Diğer kulüpler borcu yok mu? Onlar transfer yapmıyor mu? Biz de yapacağız. Eskiden Quaresma'ydı. Şimdi Talisca oldu. Daha iyileri de var. Taraftar içini rahat tutsun. Bakın hiçbir sektör küçülerek büyümez. Büyüteceğiz. Marka değerimizi arttıracağız."

 "Stoper ihtiyacı olduğu için Sergio Ramos transferini yapardım ben. Bu sayede hem ihtiyacı karşılardım. Hem de camianın, taraftarın mutlu olacağı futbolcusu olurdu.


"Başkan seçilmem halinde TFF Başkanı Beşiktaş camiasından özür dilemedikten sonra stadımıza giremez."

"Beşiktaş taraftarı bilet konusunda %100 haklı. Bu fiyatlarla bir üniversite öğrencisi maça nasıl gelebilir? Bilet fiyatlarından kaynaklanan boşluklar var. Bir öğrencinin gelebileceği ölçüde fiyat ayarlaması yapacağız. Yapmak zorundayız. Taraftarımız içini rahat tutsun. Gururla gezecekleri bir takım yaratacağız."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!