comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Ümit Özat'a flaş cevap: "Taç pozisyonu..."

10 Mart 2018, Cumartesi 22:36

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçının ardından son dakikadaki taç pozisyonu hakkında Ümit Özat'ın sözlerine cevap verdi. 

FutbolArena - Beşitkaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçının ardından düzenlenen basın toplantısında son dakikadaki taç pozisyonu hakkında konuştu. Ümit Özat'ın, "Orada amacı taktik vermek değil, taç atışını engellemekti." sözlerinin sorulması üzerine Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. 


Şenol Güneş'in Gençlerbirliği maçındaki taç pozisyonu


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından Ümit Özat'ın taç atışıyla ilgili yaptığı açıklamalar ve o pozisyonun sorulması hakkında şunu söyledi:

"Benim görevim değil ki kullandırmamak. Ben Vagner Love'un geriye dönmemesini kabul edemiyorum. Hücumda kaldı, onunla uğraşıyordum. Başka pozisyonla ilgim yoktu. Benimle ilgili başkası biri söylüyorsa, bu tip şeylerden dedikodulardan sıkıldım artık. Yeter yani." 
ÜMİT ÖZAT NE DEMİŞTİ?

Oyuncum taç atarken öne geçti, çizgi ihlali yaptı. 4. hakeme söylüyorsun, sen de yapıyorsun diyorsun. Sanki karşı tarafın avukatlığını yapar gibi. Bu tarz tartışmaların oyunun önüne geçmesini istemiyorum ama. Biz içerdeki insanlar yapılan hareketin, hangi niyetle yapıldığını az çok biliriz. Orada taktik verilecek pozisyon değildi. Taç atışını engellemek için yapılan hamleydi. Taçtan gol mü atacağız? Hayır ama bunlar da ince ayrıntılar. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.