comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Tolgay Arslan sözleri

03 Şubat 2019, Pazar 22:24
Şenol Güneş'ten Tolgay Arslan sözleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın toplantısında Tolgay Arslan'la ilgili gelen soru hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın toplantısında Tolgay Arslan'la ilgili gelen soruyu yanıtladı. Deneyimli teknik adama, "Tolgay Arslan giderken size teşekkür etmedi ve yaptığı açıklamalarla Beşiktaş taraftarlarını kızdırdı. Bununla ilgili ne söyleyeceksiniz?" sorusuna cevap verdi. 

Şenol Güneş basın toplantısında Tolgay Arslan ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"TOLGAY KÖTÜ İNSAN DEĞİL

Tolgay kötü bir insan değil. Tolgay bazen yanlış kullansa bile iyi düşünceleri olan, takımı adına savaşan bir oyuncu. Bana teşekkür etmesine gerek yok. Bana teşekkür etmesine gerek yok. Sana (size) söyledi. Durup dururken çıkarıyorsunuz. Aynı Trabzonspor gibi. Büyüklerin maçlarıyla ilgili sayarken 3 takımı saydım, 'Oo nasıl diğerine büyük demezsin' hemen. Bunları yapmayın, çirkin şeyler. Olmayan şeyden sorun çıkarmaya çalışıyorsunuz. 

"SİZ DİKENSİZ GÜL İSTİYORSUNUZ AMA O YOK"

Tolgay'la görüştük bir sorun yok. Ben bütün oyuncularımı seviyorum. Gidene de üzülürüm, gelene de sevinirim. Gidenin başarılı olmasını dilerim. Tolgay'ın başarılı olmasını dilerim. Ben bütün oyuncuları seviyorum hatasıyla sevabıyla. Gülü sevenen dikenine katlanır. Gülü de değerli kılan o dikenidir. Siz dikensiz gül istiyrsunuz ama o yok. Cennette bulursun gidersen. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)