comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten TFF'ye Galatasaray mesajı

28 Aralık 2017, Perşembe 23:41
Şenol Güneş'ten TFF'ye Galatasaray mesajı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçı sonrasında Türkiye Kupası fikstürüyle alakalı gelen soruya çarpıcı bir yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ziraat Türkiye Kupası'nda 4-1 kazandıkları Osmanlıspor maçının ardından basın toplantısında Aykut Kocaman'ın Türkiye Kupası fikstürüne dair gelen eleştirileri soruldu. Şenol Güneş ise bu soruya Galatasaray'ı örnek göstererek yanıt verdi. 

ŞENOL GÜNEŞ'TEN FİKSTÜR SORUSUNA GALATASARAY ÖRNEĞİ
Şenol Güneş Türkiye Kupası'nın fikstürü hakkında gelen soruya, 1 hafta önce boşluk vardı, o hafta oynanmalıydı. En büyük talihsizliğini yaşayan biziz. Pazar günü lig maçı oynadık. Salı günü Manisaspor ile kupa maçına çıktık. Galatasaray Pazar günü oynadı, biz Cumartesi oynadık. Biz Perşembe kupa maçını oynadık. Galatasaray Salı günü. 2 gün önce izin yaptı Galatasaray. Böyle bir karar alınabiliyorsa ben de Salı gününe istiyorum ama hayır diyorlar. Gündüz olmasını istedik." diye yanıt verdi. 
 

Türkiye Kupası fikstürü haberleri (Aykut Kocaman ne söylemişti?


Aykut Kocaman'ın açıklamaları ise şu şekilde:

"2 kupayı da birbirinden ayırmıyorum. Ancak ne olursa olsun lig bittiği andan itibaren konsantrasyonla ilgili sorun olabiliyor. TFF'nin ilgili kurumlarından neler olduğunun bilgisini alarak bir düzeltmede bulunmalarında fayda var diye düşünüyorum. Bu maç geçen hafta oynanabilirdi. Ya da ikinci yarıya başlarken arka arkaya 4 gün rakipler birbirleriyle 2 maçı oynayabilirdi. Ancak dönemin kendine ait şartlarından dolayı oyuncularla kulüp ve antrenör arasında gereksiz bir durum ortaya çıkıyor. Uzun mesafe gitmek için izin isteyenler oluyor. Bunun düzeltilmesi gerekiyor

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.