comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Süper Lig ve koronavirüs açıklaması

02 Haziran 2020, Salı 18:05
Şenol Güneş'ten Süper Lig ve koronavirüs açıklaması

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF'nin resmi sitesinden Süper Lig ve koronavirüsle ilgili açıklama yayınladı.

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş. 68. yaş günü nedeniyle teşekkür mesajı yayınladı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi sitesinden açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, Süper Lig ve koronavirüs için mesajlar verdi.
 

Şenol Güneş'ten Süper Lig açıklaması


"68. yaş günüm nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan ve tarafıma mesaj gönderen tüm kurumlara, taraftarlarımıza, futbolcularıma, meslektaşlarıma ve dostlarıma nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim."

"AYNI BERABERLİĞİ SÜRDÜRELİM"
Hepinizin bildiği gibi, Covid-19 salgını nedeniyle birkaç aydır günlük hayatımızı olağanüstü koşullarda devam ettirdik. Bu hastalığa karşı millet olarak birlikte göğüs gererek, normalleşme adımlarının atılabilmesine uygun ortamı sağladık. Lütfen aynı beraberliği sürdürelim, dikkati elden bırakmayalım ve gayretimizle bir sonuca varalım." 

"MEVLANA'NIN SÖZÜNÜ HATIRLATMAK İSTERİM"

"Yeni normalimize adapte olmanın önemine dikkatinizi çekerken, "Sabır, kurtuluşun anahtarıdır" diyen Mevlânâ'nın şu sözünü de sizlere hatırlatmak isterim: "Dün akıllıydım dünyayı değiştirmek istedim. Bugün ise bilgeyim, kendimi değiştirdim."   

"SÜPER LİG'DE SEZONUN GERİ KALANI HAYIRLI OLSUN"

"Diğer yandan, futbol liglerimizdeki heyecana 12 Haziran'da oynanacak karşılaşmalarla bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Sezonun geri kalanının ülkemiz ve spor kamuoyu için hayırlı olmasını diliyor, bu vesileyle liglerde mücadele edecek tüm takımlara başarı dileklerimi sunuyorum."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!