comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten öz eleştiri: 'Benim hatam...'

05 Ekim 2018, Cuma 00:14
Şenol Güneş'ten öz eleştiri: 'Benim hatam...'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Malmö maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Malmö'ye 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. 
 

Malmö 2-0 Beşiktaş Şenol Güneş'in basın toplantısı


"DEMEK Kİ TAM KONSANTRE OLUP GELEMEDİK"

Bizim için en büyük tepki 1-0'a rağmen maçı almamız gereken durumdayken, etkili olamadık. Değişikliklerin de etki gösterememesi, demek ki tam konsantre olup buraya gelmedik. Kazanma hırsı ve ruhu düşük seviyede kaldı. Hem hücum edemedik, hem savunma yapamadık. 
"MAÇA DEVAM ETMELİYDİK"

Beklenmeyen bir gol yedik ama maça devam etmeliydik. Rakip hak ettiği bir galibiyeti aldı. Üzgünüz. Bu kadar kötü futbolu beklemiyorduk. Oyuncu değişiklikleri de etki etmedi. Demek ki buraya tam konsantre gelemedik. Oyuncuları tam hazırlayamadık. Bu da benim eksikliğim."

"AMACIMIZ GRUPTAN ÇIKMAK"

Bu maçın ardından eksiklerimizi göreceğiz ama hemen Pazar günü oynayacağımız karşılaşmaya hazırlanacağız. Burada kazanmayı düşünüyorduk. En az beraberlikle dönmeliydik. Diğer maçlara bakacağız tabi. Amacımız gruptan çıkmak. Genk'in yenilmesini sürpriz olarak görebiliriz. Kendi maçımıza bakarsak maça çıkarken olan hayallerimizle, maçtaki gerçekler örtüşmeyince kaybediliyor."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.