comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten oyuncularına: "Önce kendi işlerini yapmalılardı!"

05 Mayıs 2019, Pazar 21:40
Şenol Güneş'ten oyuncularına:

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 31. haftasında deplasmanda Galatasaray'a 2-0 mağlup oldu. Şenol Güneş maçın ardından açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray 2-0 Beşiktaş Şenol Güneş maç sonu açıklamaları


"DİSİPLİNDEN KOPTUK"

Taçtan yediğimiz golde aynı hatayı ikinci yarıda da yaptık. Bunların sebebi oyuncuların oynamak yerine, oyun dışındaki sebeplerden etkilerek güvensizlikten dolayı disiplinden kopmalarıydı. 
"GÜVEN KAYBIMIZ OLDU"

Oyunu kaybettik, güven kaybımız oldu. Oyuna başlarken önde baskı yapan bir Galatasaray olacağını biliyorduk, baskı yapıp kapacağımız toplarla çıkmak istiyorduk.

"ACEMİCE GOLLER YEDİK"

Çok acemice goller yedik. Kolay, gereksiz ve anlamsız yediğimiz 2 gol var. Aynı şekilde devam edeceğiz. Geriye düştük. Bundan önce bütün maçları kazanmak istiyorduk. Ancak hakem hataları ne olursa olsun, oyuncular görevlerini yapacak. Futbolu bırakmak diye bir şey yok. Her maçta hakem hataları oluyor. Ancak oyunu bırakarak mazeret bulmak zorunda değiliz. Haklılık varsa konuşuruz. Bunları söylediğinizde temize çıkmış olmazsınız. Oyuncularım önce sahada işlerini yapmalıydı. 

"OYUNCULARIM ÖNCE KENDİ İŞLERİNE BAKMALIYDI"

Necip'in pozisyonunda topa müdahalede faul oluyorsa bırakalım, kapatalım futbolu. Hakem hataları her zaman oluyor. Ancak oyuncularım bu tartışmaları oyun içinde değil, sonrasında yapmalıydı. Önce kendi işlerine bakmalıydı." 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.