comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Kasımpaşa maçı sonrası flaş mesaj

26 Ocak 2018, Cuma 22:53
Şenol Güneş'ten Kasımpaşa maçı sonrası flaş mesaj

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Süper Lig 19. haftasında Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa Şenol Güneş'in maç sonu açıklamaları


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa maçının ardından yayıncı kuruluşta şunları söyledi:

"İKİNCİ YARIDA SON BÖLÜMDEKİ GÖRÜNTÜ İYİ DEĞİLDİ"
Maçın genelinde hak eden taraf bizdik. İlk yarı daha iyi oynadık. İkinci yarıda belli bölümlerde pozisyonlarda pas tercihlerinde hatalar yapınca oyunda gel gitler başladı. Rakip sonrasında oyuna ortak oldu. Golü yedikten sonra oyun telaşı oldu. Ancak oyunun tamamında daha fazla pozisyon üreten, daha az pozisyon veren taraftık. Yediğimiz golde sayısal üstünlük bizdeydi ama hatalıydık. Gol gelmeyince hücuma çıkamayınca rahat olamadı. Bloklar arasında kopmalar oldu. Bu bizim için eksiklikti. İkinci yarıda son bölümdeki görüntü iyi değildi. 

ŞENOL GÜNEŞ'TEN HAKEM TEPKİSİ

Talisca sakatlandı. Durumuna bakacağız. Ancak oldu artık, yapacak bir şey yok. Ona benzer çok pozisyonlar oldu fakat kartı da Babel gördü. Yani Babel'in pozisyonunda da herhalde kartı daha sonra verdi. Verilir, verilmez bunların dışında önemli olan şeyler var. Türkiye'deki oyun, hakem algısı, rakiplere bakışlar böyle devam ederse işler iyi gitmeyecek gibi görünüyor. Umarım bir sorun çıkmaz. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)