comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Karius açıklaması! 'Manken demedim'

14 Şubat 2020, Cuma 11:08
Şenol Güneş'ten Karius açıklaması! 'Manken demedim'

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beşiktaş kalecisi Loris Karius ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beşiktaş'ta birlikte çalıştıkları Loris Karius hakkında konuştu. Haber Global'e açıklamalarda bulunan deneyimli teknik adam, Alman kaleci hakkında "manken" ifadesini kullanmadığını belirtti.

Sunay Akın'ın programında 'model gibi kaleciler var' demeciniz olmuştu, Karius'u kastettiğiniz konuşulmuştu. Belki anlatmak istersiniz.
"Bazı konuşmalar medyamızda farklı algılanabiliyor. Sunay Akın'ın idol olarak gördüğü kaleciydim ben. Beni övdüğü sırada, "Benim iyiliğimden değil, o zaman pek kaleci yoktu, olanlar da mankenlik yapıyordu" dedim. Mehmet Kulaksızoğlu'nu kastederek. 15 gün sonra konuşma yayınlandı, Karius'un bir maçına denk geldi. Bir baktım, "Karius'u kastetti" haberleri dönüyor. Ne akalası var? O zaman tek manken Türkiye'de Karius. Benim için manken Mehmet Kulaksızoğlu ama onlar için Karius. Cevap versem konu yine alevlenecekti o yüzden sustum."

"BEN TRABZONSPORLUYUM AMA BEŞİKTAŞ'TA ÇALIŞTIM"

"Mustafa Akçay, Trabzonlu. Trabzonspor maçına çıksa en çok kendisi kazanmak ister. Bizde algı hemen başka yere gidiyor. Mustafa Hoca'nın kafasında karışık düşünce olmaz. Kültür sıkıntımız var. Ben Trabzon'da doğdum, Trabzonsporluyum ama Beşiktaş'a gittim, benim için en büyük Beşiktaş'tı. Bursa'ya gittim, Bursay'dı. Şimdi Milli Takım'da görevimi yapıyorum. Ahlaksızlık yapabilir miyim? Bütün siyasiler bütün kulüplerin yanında. Herkes başkasına yapılan katkıdan bahsediyor. Devlet zaten birinin öne çıkmasını isterse yapar. Cumhurbaşkanı Fenerbahçe'ye gidiyorsa ne var bunda? Gereksiz konulardan kazanacağımız hiçbir şey yok."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!