comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten flaş karar! Konuşacak

06 Mart 2019, Çarşamba 12:16
Şenol Güneş'ten flaş karar! Konuşacak

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, sürpriz bir basın toplantısı kararı aldı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Atiker Konyaspor ile karşılaşacka olan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş sürpriz bir karar aldı. Milli Takım ile 4 yıllık anlaşma sağlayan deneyimli teknik adamın yarın basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi. Şenol Güneş'in Milli Takım ile ilgili gelişmeler hakkında açıklamalarda bulunması bekleniyor. 
 

Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş, Beşiktaş'tan ayrıldı mı?


Beşiktaş ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan ve Milli Takım ile 1 Haziran 2019'dan itibaren geçerli olacak anlaşma sağlayan Şenol Güneş, yarın saat 14.00'te Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek. TFF tarafından mart ayında oynanacak Arnavutluk ve Moldova maçları için görevlendirilen Şenol Güneş'in, Milli Takım konusundaki gelişmeler hakkında konuşması bekleniyor. 

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA EDERSE GUTÍ FORMÜLÜ
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in yarın düzenleyeceği basın toplantısında istifa kararını açıklayabileceği de iddia ediliyor. Deneyimli teknik adamın istifa etmesi halinde siyah beyazlı yönetim, sezon sonuna kadar takımı Guti'ye emanet etmeyi planlıyor. 

KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELER 

Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş son dakika milli takım teknik direktörü


Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Teknik Direktör Şenol Güneş'in 18-26 Mart 2019 tarihleri arasında A Milli Takımımızda görevlendirildiği, Beşiktaş Kulübü'ne ve kendisine bugün bildirildi." ifadelerine yer verildi. 

RESMİ AÇIKLAMANIN TAMAMI ŞU ŞEKİLDE:

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Teknik Direktör Şenol Güneş'in 18-26 Mart 2019 tarihleri arasında A Milli Takımımızda görevlendirildiği, Beşiktaş Kulübü'ne ve kendisine bugün bildirildi. Bilindiği üzere; Spor Toto Süper Lig'e 19 gün ara verilecek bu sürede, A Milli Takımımızın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ve 25 Mart'ta Eskişehir'de Moldova ile oynayacağı maçlar, finalleri hedefleyen ülkemiz için önem arz etmektedir. Federasyonumuz tarafından daha önce açıklandığı gibi, Sayın Şenol Güneş ile 4 yılı kapsayan anlaşma 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olacaktır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur. 

TALİMATLAR NE DİYOR?

Teknik direktörlerin statüsü ve çalışma esasları talimatına göre, "TFF acil ve gerekli gördüğü hallerde yapacağı değerlendirmeye göre seçtiği teknik adamı, kulübü ile ilişkisi devam etmek kaydıyla Milli takımlarda belli bir süre için görevlendirmeye yetkilidir." maddesi yer alıyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"