comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten flaş fikstür açıklaması: "Ben şikayet etmedim ama..."

10 Şubat 2018, Cumartesi 18:42
Şenol Güneş'ten flaş fikstür açıklaması:

Şenol Güneş, Karabükspor maçı öncesi yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada kendilerini bekleyen zorlu fikstür hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Karabükspor karşılaşması öncesi yayıncı kuruluşa konuştu. Deneyimli teknik adam kendilerini bekleyen 1 aylık zorlu fikstür hakkında da kendisinin söylemediği şeylerin yazıldığını ve bunların doğru olmadığını ifade etti. 


Beşiktaş'ın 1 aylık fikstürü haberleri


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Karabükspor maçı öncesi kendilerini bekleyen zorlu fikstür hakkında şu açıklamaları yaptı:

"ŞİKAYET ETTİĞİM SÖYLENİYOR AMA ÖYLE BİR ŞEY YOK"
"Benim ağzımdan gazetelerde TFF'ye şikayet ettiğim yazılıyor. Öyle bir şey yok. Bir kurumdan şikayetçi olmak yerine, o kurumda olması gerekenlere dair düşüncemiz söyleriz. Ters gitmek, sert olmak öyle bir şey olmaz."

"BİZ 3-4 GÜNDE BİR MAÇ OYNAMAYA HAZIRIZ"

"Fikstür yapılırken önce milli takım, Şampiyonlar Ligi ve liglere göre sıraya gider diye düşüncemi söylemiştim. Bir de hava koşullarına göre. Maçlar o tarihlere geliyorsa, zaten planlamayı yapanlar ona uygun tarihler koyar. Biz 3-4 günde bir maç oynamaya hazırız."

"YANLIŞ İŞLENİYOR"

Bir kurumdan şikayetçi olmak yerine, o kurumda olması gerekenlere dair düşüncemiz söyleriz. Ters gitmek, sert olmak öyle bir şey olmaz. Her kurumun görevi var, kurumda olanların görevlileri var. Bazen yanlış konuşuluyor, yanlış işleniyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.