comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten flaş açıklama: 'Kalmak istiyorum!'

09 Şubat 2019, Cumartesi 21:56
Şenol Güneş'ten flaş açıklama: 'Kalmak istiyorum!'

Şenol Güneş Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? Deneyimli teknik adam Bursaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısından Milli takımla anlaştığı yönündeki haberlerle ilgili olarak flaş açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında milli takıma gideceği yönündeki haberlerle ilgili olarak net ifadeler kullandı ve şunları söyledi:

"SEZON SONUNA KADAR KALMAK İSTİYORUM"
"Benim bildiğim, bana yansıyan bir şey yok. Beşiktaş beni kovmadı. Ben de burada kalmak istiyorum. Ben Beşiktaş'ın antrenörüyüm. Mukavelem devam ediyor. Antalya maçı öncesi istifa ettiğim haberi doğru değil. Sezon sonuna kadar kalmak istiyorum."”

Deneyimli teknik adam ayrıca, "Kovulmak için bir şey yapmam. Kalmak için her şeyi yapıyorum. Burada beni seviyor ve sahipleniyorlar. “Benim milli takımla görüşmem için kulübün bana izin vermesi lazım. Kulüp izin vermezse görüşemem.” ifadelerini kullandı. 

"OYUN VE SKOR ÜSTÜNLÜĞÜ BİZDEYDİ"

Kazanmak için sahaya çıktık. Kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık. Rakibi kontrol ederek ataklar yaptık. Rakip de disiplinli ve koşan bir takım. İnancını iyi kullanan bir takım. Bunları iyi yapan bir takım. Az gol yiyen bir rakip. Bütün bunları düşünerek oyun üstünlü ve skor üstünlüğümüz vardı. Son bölümlerde rakip geldi. 

"BURAK YILMAZ'IN KALİTESİ BELLİ"

"Burak Yılmaz'ın kalitesi zaten belli. Beşiktaş'ın bağrından çıkmış, iş disiplini ve ahlak olarak takımına en iyi katkıyı sağlamaya çalışan bir futbolcu." 

"BURAK YILMAZ'A DESTEK ÇOK GÜZELDİ"

"Beşiktaş ve Türk futbolunun Burak Yılmaz'a ihtiyacı var. Ben de oynasam sahada, beni de taraftar bu şekilde desteklese ben de gol atarım. Tabi ki bugün goller ve desteğe sevindim. Lig yarışı devam ediyor. Her şey güzel futbol ve sonuçlara bağlı olarak değişiyor. Çocuklarımıza kızdığımız zaman sokağa atmıyoruz. Burak zamanında hatalar yapmış olabilir ama bugün taraftarın desteği çok güzeldi..”

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)