comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Fenerbahçe maç sonu: 'Hiç de iyi değil'

01 Mart 2018, Perşembe 23:33

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası Şenol Güneş maç sonunda neler söyledi?


Şenol Güneş maçın ardından yayıncı kuruluş A Spor'a yaptığı açıklamada, "Kazanmak için shaya çıktık ama kazanamadık. Pozisyon ve oyun üstünlüğümüz vardı. Yediimiz goller rakibe avantaj getirdi. Futbol adına, oynatılmamak adına bir maç oldu. Bu iyi bir iş değil." ifadelerini kullandı.

"BUNLARI KONUŞMAYA GEREK YOK"
Şenol Güneş kırmızı kartlar ve maçta yaşanan olaylarla ilgili olarak ise, "Herkes kendisi açısından bakıyor. Benim diyeceklerimin bir anlamı yok. Şu anda ülkemizde futbol dışı şeyler konuşuluyor. Havada, sudan bahsedelim. Gerek yok konuşmaya." diye konuştu. 

"QUARESMA'NIN YAPTIĞI YANLIŞTI"

Quaresma'nın tepkisi anlıktı. Yanlıştı. Oyuncu kendisine vursa dahi cevpa vermeyecek. Eğer maçı bir daha izlersek kimin ne yaptığını daha iyi görüp karar veririz. 

"BANA CEZAYI FAZLA VERİRLERSE TÜRK FUTBOLUNDAKİ KAOSU HALLETMİŞ OLURLAR"

Bana cezayı biraz daha fazla verirlerse Türk futbolundaki kaosu halletmiş olurlar. Hafta sonu 3-1 kazandığımız derbide de hakem yanlışları var. Bugün de var, yarın da olacak. Yorumcular da taraflı. Herkes algı yapıyor. Futbol konuşamıyoruz. 

"BENİM DAVA AÇMAM LAZIM"

Yorumcular var ve kulübü adına iddiaya giriyormuş. Şu anda televizyoncular, gazeteciler, takımların başarısına göre konuşuyor. Yayıncı kuruluşta konuşan isimler var, benim dava açmam lazım. Ben bunu konuşunca 'Oh, malzeme çıktı' diyor, sonra da maaş alıyor. Bunu söyleyince Aykut şunu yapıyor, Şenol şunu yapıyor diye konuşuyorlar. Ben artık Trabzonspor maçına odaklanıyorum. Geçen haftaki konuşmamdan ceza alıyorsam, daha ne konuşayım?

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.