comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Erman Toroğlu'na: 'Almış bir kurumu arkasına...'

02 Mart 2018, Cuma 00:40

Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinin ardından kendisi hakkındaki iddialara tepki gösterdi ve Erman Toroğlu'nu hedef aldı. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası'ndaki derbinin ardından basın toplantısında birbirinden önemli açıklamalar yaparken, yayıncı kuruluş ve A Spor'daki Erman Toroğlu'na da tepki gösterdi. 


Şenol Güneş'in Erman Toroğlu açıklamaları


Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinin ardından isim vermese de yayıncı kuruluş ve Erman Toroğlu'nu işaret ederek tepkilerini dile getirdi. 

Deneyimli teknik adam basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Ben geçen hafta söylediklerimden ceza alıyorsam ne diyeyim, ne konuşayım? Maçtan sonra dinledim, Soldado şikayetçi. Hiç kart görmeden oyundan çıktı. Maçı başından beri izleyin, aynı hareketi 5-6 defa yaptı. Suçlama değil bu. Ben Beşiktaş'ın teknik sorumlusuyum. Şu anda yorumcular da taraflı, herkes algı yapıyor. Ben hakemden şikayetçiyim ama ağzımı açamıyorum." diye konuştu. 
"ALMIŞ BİR KURUMU ARKASINA..."

Arkadaşlar çıkıyor televizyona, bir kurumu arkasına almışlar her şeyi sallıyorlar. Aynı adam bana hakaret ediyor. Her türlü hakareti yapıyor. Bulmuş bir kurumu, sallıyor. Öyle olmuş, böyle olmuş. Koridorda olay olmuş, o olmuş Sen nereden gördün oturduğun yerden, yukarıdan? Fenerbahçe sahasına gittiğimizde gerginlik oluyor koridorlarda ama ben hiçbir şey görmüyorum. Sen nereden gördün koridordaki durumu. Algı oluşturuyorsun. Herkes bir kuruma çalışıyor. Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.