comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Ceyhun Kazancı açıklaması

26 Temmuz 2023, Çarşamba 19:25
Şenol Güneş'ten Ceyhun Kazancı açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Ceyhun Kazancı'nın ayrılmasına üzüldüm. Spekülasyon edilerek ayrılmasına üzüldüm. Emeği geçti. Kendisini yetiştirmiş, donanımlı ve çalışkan birisi. Benim Ceyhun Bey ile sorunum olmaz. Sürekli bunun üzerinden kaos yaratılmak isteniyor." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Tirana maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

Şenol Güneş, Konferans Ligi'ndeki Tirana maçıyla ilgili olarak, "Gücümüz, inancımız, kalitemiz var. İyi başlayıp arkasını getirmek istiyoruz. Pozitif futbol, kazanma hırsı, hazırlık dönemindeki bireysel performansı takım olarak bütünleştiğini görmek istiyoruz. Atmosferin iyi olması için hem oyuncuların, hem taraftarların, hem camianın atmosferinin iyi olması gerekiyor. İlk resmi maçta güzel futbol seyrettirmek istiyoruz." dedi. 
"BİZİM DIŞIMIZDA KAOS YARATILIYOR"

"Bizim dışımızda kaoslar yaratılıyor. Başka takımların transferleriyle bizim alakamız yok. Biz transfer yapmadan da hesap vermek durumunda kalıyoruz. Ortalığı toz dumana katarak kaos çıkarmak isteyenler var. Bunlara izin vermeyelim. Benimle ilgili çok şey yazılıyor. İstemişim, vazgeçmişim. Beşiktaş'ın yararına neyse onu yapıyoruz. Bizde dedikodu, iftira, hakaret asla olmaz. Kondurmayız, kandırmayız, arkadan dolanmayız. Herkesin gözü önünde söyleriz.

"CEYHUN KAZANCI'NIN AYRILMASINA ÜZÜLDÜM"

"Dün Ceyhun ile beraberdik. Epey moralsizdi. Olumlu düşünüyordu ve çalışmalarını yapıyordu. Gelmeden 5 dakika önce öğrendim. Üzüldüm. Spekülasyon edilerek ayrılmasına üzüldüm. Emeği geçti. Kendisini yetiştirmiş, donanımlı ve çalışkan birisi. Benim Ceyhun Bey ile sorunum olmaz. Sürekli bunun üzerinden kaos yaratılmak isteniyor. Beşiktaş'ı sevmeyenler yapabilir ama Beşiktaş camiasında yazıp çizenler yaparsa samimiyet ve iyi niyet aramam. Açık açık birkaç tanesini aldım. Çağıracağım. Anlat diyeceğim."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!