comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Aykut Kocaman'a flaş taç hırsızlığı cevabı

05 Mart 2018, Pazartesi 23:54

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor galibiyetinin ardından Aykut Kocaman'ın "Taç hırsızlığı" sözlerine yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Süper Lig 24. haftasında oynanan Trabzonspor galibiyetinin ardından basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Aykut Kocaman - Şenol Güneş taç hırsızlığı açıklamaları


Şenol Güneş'e basın toplantısında Aykut Kocaman'ın Vodafone Park'ta oynanan maçta "Taç hırsızlığı yapıldı." sözleri de soruldu. 

ŞENOL GÜNEŞ'İN ÇARPICI AÇIKLAMALARI
Ben sıradan biriyim. Şu anda İstanbul'da yaşıyorum. Benim orada olmam, buradaki düşüncemi değiştirmez. Ben burada nasıl yetişmizsem, orada öyle yaşıyorum. Tabi hayatın getirdiği değişim ve gelişim gibi durumlar var. Ancak bu bir saygısızlık, ukalalık, beğenmemezlik değildir. Pozisyonumuzun gereği çok yoğun mesai harcıyoruz. Bunları ben tayin etmedim. Kader bizi nereye atıyorsa, oraya gidiyoruz. Mühim olan oraya gidebilmektir. Hayat devam ediyor. Futbol bu bir oyun. Trabzon için söylüyorum. Futbolu yaşam felsefesi içinde başka boyutlara getirdik. Ben buraya ait olma duygumu kimse silemez.

"BEN BURAYI TERK EDEREK GİTMEDİM, SADECE SON ZAMANDA..."
Ben burayı terk ederek gitmedim hiç. Son ayrıldığım zaman kendim gittim sadece. Bu duyguyu Beşiktaş saygıyla karşılıyor, Trabzonspor da saygıyla karşılıyor. Bakmayın 2-3 görüntüye. 

Şenol Güneş son olarak basın toplantısında Aykut Kocaman'ın "Taç hırsızlığı yapıldı." sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Bizim tacımız yok. Bizim şampiyonluk tacımız var sadece. Onu da emekle aldık." yanıtını verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından 

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.