comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten açıklama: "Trabzonspor'da bir sefer hariç görevime hep son verdiler"

05 Mart 2018, Pazartesi 19:32

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay maç öncesi birlikte röportaj vermeye gelerek dosthane görüntü sergilediler. 

FutbolArena - Süper Lig 24. haftasında oynanacak olan Trabzonspor - Beşiktaş maçı öncesi iki takımın teknik direktörleri Rıza Çalımbay ile Şenol Güneş yayıncı kuruluşa birlikte röportaj vermeye geldiler. 


Trabzonspor - Beşiktaş maç haberleri


ŞENOL GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARI

Kader nereyi yazmuışsa oraya gidiyoruz. Kimse şuraya gideceğim diye plan yapmıyor. Herkes doğduğu yerde ailesiyle kalmak istiyor ama ayrılıklar oluyor. Rıza Çalımbay mesela Beşiktaş'ta evinden barkından ayrılmak ister miydi? Anadoluyu dolaşıyor. Kader öyle yazmış. Verildi diye ne yapalım, bu şehir bizim şehirimiz. Trabzon'un kendisiyiz. Futbol bir hizmettir. Bu kurumlar içerisinde kurumları büyüten futbolcular ve karakterlerdir. Taraftar, yöneticiler ve medya da içinde olacaktır. Oyun oynanıyor. Bizim futbol kültürümüzü değiştirmemiz gerekiyor. Biraz dengemizi ve aklımızı kaybettiğimizi düşünüyorum. Allah kolaylık versin. 
RIZA ÇALIMBAY'IN AÇIKLAMALARI

Milli takımda beraber oynadık hocamla. Uludağ'da beraber koşuyorduk. Böyle güzel anılarımız oldu. Tekrar karşılaştığımızda mutlu oluyoruz. Tabi ki maçımız dostça bitecek. Başka bir şansı yok. Sahada her türlü mücadeleyi vereceğiz ama fair play dışına çıkacak değiliz. Saha içinde birbirmize karşı her türlü mücadeleyi göstereceğiz. Şenol Güneş'in Trabzon için ne kadar önemli bir isim olduğunu söylemeye gerek yok. Beşiktaş'ta da çok önemli işlere imza atıyor."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.