comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'in Orkan Çınar hakkında transfer kararı

01 Ocak 2018, Pazartesi 23:27
Şenol Güneş'in Orkan Çınar hakkında transfer kararı

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Orkan Çınar'a Süper Lig'den teklif yağarken teknik direktör Şenol Güneş kararını yönetime iletti. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde son günlerde hareketli saatler yaşanıyor. Cenk Tosun'un Everton'a transferi büyük oranda kesinleşirken, siyah beyazlıların sezon başında kadrosuna kattığı Orkan Çınar'a da teklif yağıyor. Son olarak Konyaspor'un talip olduğu Orkan Çınar için ve diğer BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Orkan Çınar'ı kiralık verecek mi?


Beşiktaş'ın sezon başında kadrosuna kattığı fakat bu sezon fazla forma şansı bulamayan Orkan Çınar, görev aldığı müsabakalarda da performansıyla taraftarları büyüledi ve birçok kulübün de dikkatini çekti. Son olarak Konyaspor'un kiralamak istediği Orkan Çınar için 6 kulüp daha devrede. 

ŞENOL GÜNEŞ'TEN OLUMSUZ CEVAP
Son olarak Atiker Konyaspor'un kiralamak istediği Orkan Çınar için siyah beyazlı kulübe toplamda 6 kulüpten teklif geldi. Ancak Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, genç futbolcuyu göndermek istemediğini yönetime bildirdi. 
 

Orkan Çınar Beşiktaş'ta kaç maç oynadı?


Beşiktaş'ın genç futbolcusu Orkan Çınar siyah beyazlı formayla bu sezon 4 maçta görev aldı ve 1 gol attı, 3 asist yaptı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)