comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'in A Milli Takım'daki yardımcıları belli oldu

13 Şubat 2019, Çarşamba 19:51
Şenol Güneş'in A Milli Takım'daki yardımcıları belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu'nun, Beşiktaş Teknik Direktörü ile her konuda anlaşma sağladığı, tecrübeli teknik adamın yardımcısının da belli olduğu iddia edildi.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu teknik direktör Mircea Lucescu ile yollarını ayırdığını açıkladıktan sonra gözler Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e çevrilmişti. TFF'nin Şenol Güneş ile görüşerek büyük oranda anlaşma sağladığı belirtilmişti. Şenol Güneş'in, A Milli Takım'daki yardımcılarının belli olduğu iddia edildi.


Beşiktaş Haber: Şenol Güneş, Milli Takım'a gidecek mi?


Türkiye A Milli Takım'ın başına geçmesi beklenen Şenol Güneş'in yardımcıları belli oldu. Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, Şenol Güneş'in yardımcılıklarını Tamer Tuna ile birlikte Beşiktaş'ta yardımcılıklarını yapan Şeref Çiçek'in yapacağı öne sürüldü.

Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun yardımcısı olan ve halen görevine devam eden Tayfur Havutçu'nun da Milli Takımlar Genel Menajeri olarak yoluna devam edeceği belirtildi. Özellikle gurbetçi futbolcular ile aynı dili konuştuğu için Tayfur Havutçu için böyle bir talep olduğu ortaya çıktığı öne sürüldü.
 

Şenol Güneş milli takımın başına ne zaman geçecek?


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in sezon sonuna kadar siyah beyazlı takıma konstantre olacağı ve ardından görevi Tayfur Havutçu'dan devralacağı öne sürülüyor. Lucescu'nun yardımcılığını üstlenen Tayfur Havutçu, Rumen teknik adamın gönderilmesiyle geçiçi olarak göreve getirildi. Havutçu'nun sezon sonuna kadar milli takımın kadrolarını açıklayıp, takımın başında sahaya çıkacağı ifade ediliyor.
Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)