comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'i Bursaspor maçı sonrası sinirlendiren soru

03 Şubat 2018, Cumartesi 00:50
Şenol Güneş'i Bursaspor maçı sonrası sinirlendiren soru

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçı sonrasında düzenlenen basın toplantısında bir muhabirin sorusuna sinirlendi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 20. haftasında deplasmanda Bursaspor ile karşı karşıya geldi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Şenol Güneş basit goller yediklerini ve yapmamaları gereken hataları yaptıklarını söylerken, bir muhabirin sorusuna ise sinirlendi. 


Bursaspor - Beşiktaş maçı Şenol Güneş'in basın toplantısı


Bursaspor - Beşiktaş maçının ardından teknik direktör Şenol Güneş basın toplantısında bir muhabirin sorusuna sinirlendi. 

Basın toplantısında bir muhabir, "Eğer Bursaspor 3 yapsaydı?" diye sorunnca sinirlenen Şenol Güneş, "Maç ne oldu? 2-1. Sonra 2-2. Anlamsız bir soru. Olmayan şeyin neyini konuşuyorsunuz anlamıyorum ki. Arkadaşım bir şey yapmak istiyorsan düzgün bir şey yap. Bursaspor taraftarını önemsiyorum fakat olumsuzlukları aramayı doğru bulmuyorum. Şiddeti, olumsuzluğu ve futbol dışı hareketleri istemiyorum. Sen istiyorsan devam et." ifadelerini kullandı. 
Şenol Güneş ayrıca basın toplantısında hakem ve zeminle ilgili gelen soruları da yanıtsız bırakarak, "Saha dışı olayları konuşmayı doğru bulmuyorum." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.