comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'i basın toplantısında kızdıran Tamer Tuna sorusu

22 Şubat 2018, Perşembe 12:38
Şenol Güneş'i basın toplantısında kızdıran Tamer Tuna sorusu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe ile oynanacak mücadele öncesi basın toplantısı düzenledi. Deneyimli teknik adam, Tamer Tuna ile ilgili gelen soruya sinirlendi.

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş basın toplantısında kendisine yöneltilen Tamer Tuna sorusuna tepki gösterdi.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Bayern Münih mücadelesinin bitmesinden 2 gün sonra düzenlediğini basın toplantısında önemli ifadeler kullandı. Bir basın mensubunun Tamer Tuna'nın gidişinin ardından yardımcı antrenör eksikliği olduğu konuşuluyor. Ne diyorsunuz? sorusuna deneyimli hoca tepki gösterdi.
 

Şenol Güneş'i sinirlendiren Tamer Tuna sorusu


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna için, "Yardımcı antrenör beni yönetmiyor, ben onu yönetiyorum. Hayatım boyunca yanımda birileri oldu, ben birilerinin yanında olmadım. Ben böyle bir soru görmedim. Benim eğittiğim insanları hoca olarak gösterirseniz, hem bana hem de ona saygısızlık etmiş olursunuz. Ben performansımın düşük olduğunu düşünmüyorum" diye konuştu.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!