comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'e Tümer Metin'den olay cevap! beIN Sports'ta gerilim...

23 Aralık 2017, Cumartesi 19:33
Şenol Güneş'e Tümer Metin'den olay cevap! beIN Sports'ta gerilim...

Sivasspor - Beşiktaş maçının ardından Şenol Güneş'in beIN Sports yorumcuları Tümer Metin ve Metin Tekin'e tepki göstermesiyle ilgili olarak Tümer Metin'den cevap geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten Sivassfpor maçının ardından beIN Sports'a serzeniş! Röportaj anında teknik aksaklık olunca beklemek zorunda kaldığını söyleyen Şenol Güneş'e yayıncı kuruluş muhabiri, "Hocam bizden kaynaklanan teknik bir aksaklık oldu. Bu yüzden beklettik." sizi dedi. Şenol Güneş ise bu esnada beIN Sports ile Tümer Metin ve Metin Tekin'e tepki gösterdi. 
 

Şenol Güneş beIN Sports Tümer Metin kavgası


Şenol Güneş ise maçın ardından bekletildiği yönünde serzenişte bulunurken, bunun yanı sıra Tümer Metin ve Metin Tekin'in yorumlarını duyunca canlı yayında çok sinirlendi. 

Tecrübeli teknik adam, "beIN Sports daha önce de aynı şeyi yaptı. Yanlış bilgi vermesinler kamuoyuna. Bize suçlama yapmasınlar. Bize saygısızlık yapma hakları yok." diye konuştu. 
TÜMER METİN'DEN CEVAP!

Bilgelik makamı bunu gerektirir. Şenol hocadan bunu beklemek bizim en doğal hakkımız. Bizim söylediğimiz üzerinden serzeniş yapabilirsin. Senin teknik taktik görüşün üzerinden ben de eleştirebiliri yapabilirim. Bizim hocamız, saygıyı aşmadığımız sürece bunlar olacaktır. Ancak sadece teknik detayı sen kendi üzerinden yapıyorsan burada hata yaparsın. Çünkü bizim seni beklediğimiz süre, bizim seni beklettiğimiz süreden çok daha fazladır. Orası bir gerçek. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.