comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: 'Yok olmaya mahkumdurlar'

19 Aralık 2019, Perşembe 15:24
Şenol Güneş: 'Yok olmaya mahkumdurlar'

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sports TV'ye özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - A Milli Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sports TV'ye konuk oldu. Ahmet Çakır'ın sorularını yanıtlayan deneyimli teknik adam, hayatında önemli olan insanlar hakkında anılarını paylaştı. Şenol Güneş, gelecekte başarılı olmak isteyenlerin sürekli değişmesi gerektiğini belirterek, "Değişemeyenler yok olmaya mahkumdurlar" dedi.

"ÖZKAN SÜMER VE AHMET SUAT ÖZYAZICI"
"Özkan Sümer benim hocamdı, takım arkadaşımdı. İlk profesyonel olduğumda 18 yaşındaydım ve o dönemde Özkan Sümer takım kaptanıydı. Son senesini beraber geçirdik. Sonrasında hocalık, abilik, dost olarak devam ettik. Ahmet Suat Özyazıcı da o şekilde. İkisi de farklı kişiliklerdi. İnsanları olduğu gibi kabul etmeliyiz ama insanlar olduğu gibi kalmamalı, değişmeli. En son okuduğum kitap "İdeal Öğretmen"Matematik Bilim Adamı, dönüş yaparka Öğretmen olmak istiyor ve köylere gidiyor. Onun bu fikri delilik olarak görülüyor. Özkan abi de öyley biriydi."

"YENİLİĞE AÇIK OLMAYAN HERKES YOK OLMAYA MAHKUMDUR"

Öğrenmenin yaşı yok. Bugün de ben hayattan çok şey öğreniyorum. Değişimin ilk şartı bu. Gelişime karşı duvar örerseniz sıkıntı yaşarsınız. Eğer gelecekte daha başarılı olmak istiyorsanız, yenilikler yapmanız gerekiyor. Buna açık olmayan herkes yok olmaya mahkumdur.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena!da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!