comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş ve Ümit Özat yan yana dahi gelmediler

10 Mart 2018, Cumartesi 20:04

Şenol Güneş ve Ümit Özat arasında kupa maçından itibaren başlayan gerginlik lig müsabakasına da yansıdı. 

FutbolArena - Süper Lig 25. haftasında Beşiktaş ile Gençlerbirliği arasında oynanan karşılaşma öncesinde Ümit Özat ile Şenol Güneş arasında gerginlik devam etti. Bu sezon Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan karşılaşmanın ardından yaşananlardan sonra lig maçında da iki teknik adam maç öncesi el sıkışmadılar. 


Ümit Özat - Şenol Güneş kavgası


Hatırlanacağı üzere Beşiktaş - Gençlerbirliği Türkiye Kupası maçının ardından Şenol Güneş'in "Ayakkabıları yoktu, biz verdik." sözlerine tepki gösteren Ümit Özat, Şenol Güneş hakkında son derece sert ifadeler kullanmıştı. Bu açıklamaların ardından iki teknik adam arasında buzlar erimedi. 

Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş - Gençlerbirliği lig maçı öncesinde iki teknik adam bir araya dahi gelmeyip hiçbir şekilde el sıkışmadılar. 
 

Ümit Özat Şenol Güneş için ne söylemişti?


Kupadaki Beşiktaş - Gençlerbirliği maçının ardından A Spor'a bağlanan Ümit Özat şu ifadeleri kullanmıştı:
İSTANBUL'DAKİ KİRLİ HAVAYI SEN DAHA FAZLA TENEFFÜS ETMİŞİN."

"Dünya 3. olmuş teknik adam ne diyor? Ne saygısızlık yapmışız? Krampon vermişiz. Böyle büyüklük olmaz. Sen Bursaspor'u çalıştırırken İstanbul'daki kirli havayı söylüyordun. Sen o kirli havayı daha fazla teneffüs etmişin."

"ETME BULMA DÜNYASI"

Şenol Güneş yarın öbürgün başka bir takımın hocası olur ve stada gelir küfür yerse... Bu dünya etme bulma dünyası. Benim stadımda rakip takımın hocasına küfür edilirse ben sustururum."

"ŞENOL GÜNEŞ'E HOŞ GELDİN DEMEYECEĞİM"

"Efendilikten, Şereflerden, Hakkı'lardan bahsediyorsanız hocanız da bir merhabayı esirgemeyecek. Şenol Güneş'e kupada rövanş maçında hoş geldin demeyeceğim. Kulübüm git derse giderim ama benim fikrim bu." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.