comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: "Transferde değil sahada yarışacağız"

28 Temmuz 2023, Cuma 00:17
Şenol Güneş:

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, transfer konusunda "Örneğin 'Rakibimiz 100 harcadı biz niye 50 harcadık? Biz de 100 harcayalım demek'. Bu yanlış. Transferde değil sahada yarışacağız. Yönetimimiz transfer konusunda tüm gayretiyle görüşmelerini, çalışmalarını sürdürüyor." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Konferans Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında Tirana'ı 3-1 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Şenol Güneş maçla ilgili olarak, "Fiziksel olarak dalgalanmalar olabilir. Tempoda dalganlamlar oldu ama bu da doğal. Henüz sezon başındayız. Oyun hakimiyeti iyiydi. Az pozisyon verdik ama gol geldik. Bu eksiklerimizi gidereceğiz. Oyuncularımı kutluyorum galibiyet için. Avantajlı bir skor oldu ama yeterli değil. Rövanşta da kazanmak için oynayacağız." dedi. 

TRANSFER KONUSU: "SAHADA YARIŞACAĞIZ"
Şenol Güneş transfer konusuyla ilgili olarak, "Transfer konusunda size şunu söyleyeyim; Örneğin 'Rakibimiz 100 harcadı biz niye 50 harcadık? Biz de 100 harcayalım demek'. Bu yanlış. Başka takımlara bakarak oyuncu almıyoruz. Transfer olmadı diye panik, telaş, birilerine saldırmak yanlış. Transferde değil sahada yarışacağız. Yönetimimiz transfer konusunda tüm gayretiyle görüşmelerini, çalışmalarını sürdürüyor." dedi. 
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!