comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: "Sözün bittiği yerdeyiz"

05 Ekim 2023, Perşembe 23:37
Şenol Güneş:

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Lugano mağlubiyetinin ardından "Sözün bittiği yerdeyiz. Yaşadığımız şey travma." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi'nde sahasında Lugano'ya 3-2 mağlup oldu. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ"

Kırmızı karttan sonra direncimiz kayboldu. Sözün bittiği yerdeyiz. Beklemediğimiz bir sonuç çıktı. Kırmızı kart sonrası yorgunluk da oldu. Yediğimiz gollerle direncimiz de kırıldı. Kırmızıdan sonra sürekli gelmeye başladılar. Aboubakar ve Ghezzal çok yorulmuştu. Defansın bir direnci vardı. Önde rakibi engelleyecek oyuncular koymak istedik. Bu hamleleri yaptık. Rakibin işine geldi. Çok geride kaldık. Eksikler varsa benim eksikliğim. Oyunumuz bu maçı kazanmak için yeterliydi. Taraftarlardan özür diliyorum. Bu duruma düştüğümüz için söylenecek bir söz bulunamaz. Şartlar ne olursa olsun kazanmamız gereken maçı kaybettik. Bu bir travma.

"BEN YÖNETİMİ DEĞİL BEŞİKTAŞ'I SAVUNMAYA ÇALIŞIYORUM"

Taraftarın tepkisi normal. Ben Beşiktaş'ı savunmaya çalıştım, yönetimi değil. Olumsuz sonuçları ne başkan ne yönetim ne biz ne de taraftar ister. Bu oyuncularla iyi sonuç alacağımızı düşünüyordum. Olmadı. Benim sorumluluğum. Bu tepkilerin oyunculara olumsuz etki yapmamasını isterim.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!