comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş, sezon sonuna kadar Beşiktaş'ın başında kalacak mı?

28 Şubat 2019, Perşembe 14:14
Şenol Güneş, sezon sonuna kadar Beşiktaş'ın başında kalacak mı?

Şenol Güneş'in Milli Takım ile anlaşmasının ardından sezon sonuna kadar Beşiktaş'ı çalıştırıp çalıştırmayacağı merak ediliyor.

FutbolArena - TFF, Milli Takım Teknik Direktörlüğü için Şenol Güneş ile 4 yıllığına anlaşma sağlandığını açıkladı. Yapılan açıklamada deneyimli teknik adamın sezon sonundan itibaren Milli Takım'ın başına geçeceği belirtildi. Bu gelişme sonrası tecrübeli çalıştırıcının sezon sonuna kadar Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı merak ediliyordu. Beşiktaşlı yönetici Ahmet kavalcı konuyla ilgili açıklama yaptı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş, Beşiktaş'ın başında kalacak mı?


Ajans Beşiktaş'a konuşan Ahmet Kavalcı, "Şenol Güneş, sezon sonuna kadar Beşiktaş'ın teknik direktörü olarak devam edecek. Şenol Hoca'nın Mart ayındaki maçlarda milli takımın başında olacağını düşünüyorum. Hocanın iki takımı çalıştırmam açıklaması vardı ancak bu durum öyle değil. Eğer TFF'den resmi yazı gelip Şenol Hoca'yı 2 maç için isterlerse gitmek zorunda" ifadelerini kullandı. 

NİHAT ÖZDEMİR: "ŞENOL GÜNEŞ'İN 2 MAÇA ÇÍKMASI İÇİN GEREKENİ YAPACAĞIZ"
TFF Başkanvekili Nihat Özdemir yaptığı açıklamada, mart ayındaki 2 maç için Milli Takım'ın başına Şenol Güneş'i getirmek için gerekeni yapacaklarını söyledi. Nihat Özdemir, "Ben ve Hüsnü Bey (Güreli) ile göreve devam ediyoruz. Şenol Güneş'in mart ayındaki 2 maça çıkması için gerekeni yapacağız. Onunla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Şenol Güneş ile eski başarıları yeniden yakalamak istiyoruz. Buna ihtiyacımız var." dedi.

Milli Takım'da Şenol Güneş dönemi

TFF'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

"TFF Yönetim Kurulumuz, A Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevi için Sayın Şenol Güneş ile 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2022 Dünya Kupası'nı kapsayacak şekilde 4 yıllık anlaşma sağlamıştır.

Sayın Şenol Güneş ile yapılan bu anlaşmanın Türk futbolu için hayırlı olmasını dileriz."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)