comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş Osmanlıspor maçı sonrası çok kızdı

17 Ocak 2018, Çarşamba 22:52
Şenol Güneş Osmanlıspor maçı sonrası çok kızdı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından yedek futbolcuların performansına sinirlendi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Osmanlıspor'a 2-1 mağlup olmasına rağmen çeyrek finale yükseldi. Ancak maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş yedek futbolcuların sergilediği performansa çok sinirlendi. Tecrübeli teknik adam maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Osmanlıspor 2-1 Beşiktaş Şenol Güneş'in açıklamaları


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından şu sözleri söyledi:

"KÖTÜ BİR MAÇ OLDU"
Kötü bir maç oldu bizim için. İlk yarı çok kötü oynadık. Ne hücumda vardık, ne savunmada vardık. İkinci yarıda oyun kontrolü bizdeydi. Skora ve oyuna göre oynamaya çalıştık. Golden sonra beklenilmeyen hatalar yaptık. Sonuçtan çok beklediğim oyun anlayışını, oyun yapısını göremedim. Diğer taraftan tabi ki tur atlamak sevindirici. 

"EN İYİ OYNAYANLAR TALİSCA VE MİTROVİC"

Mazaretlerin hepsini söyleyebilirsiniz. Sahayı, havayı, rakibi. Oyuncu niye beni buraya koydu diyebilirsin.z. Ancak hiçbir mazaret oyuncunun iyi oynamasını engellemez. Bugün için bütün oyunculara Mitrovic ve Talisca'ydı. Hiç oyuncu yapmam ama diğerlerinin kendini daha fazla göstermem gerekiyor.

"MAZERETLER FUTBOLCULAR İÇİN ENGEL DEĞİL"

Diğerlerinin daha fazla kendilerini göstermesi gerekiyordu. Oyuncuların bireysel anlayışı da, takım oyunu olumsuzdu. Yani bugün oyuncu değişikliklerinde hatalar gibi birçok şeyi söyleyebilirsiniz. Ancak Mazaretler, sahaya çıkan oyuncunun güzel şeyler sunmasını engellememesi lazım. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)