comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: ''O anlayışı yıktım''

04 Şubat 2018, Pazar 12:47
Şenol Güneş: ''O anlayışı yıktım''

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih ile oynayacakları mücadele hakkında konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu mücadelesi kapsamında oynanacak Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesi hakkında konuştu. Şenol Güneş, 'Bayern Münih'e elenmek Dünyanın sonu değil' dedi.


Şenol Güneş'ten Beşiktaş - Bayern Münih açıklaması


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Bayern Münih ile oynayacakları mücadele hakkında konuştu. Akşam Gazetesi'nin haberine göre Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA'ya Bayern Münih eşleşmesi konusunda bir söyleşi verdi. Tecrübeli hoca, Beşiktaş'ta gerçekleştirdiği değişimi anlattı.

''İLK GELDİĞİMDE GOL ATTIKTAN SONRA GERİYE ÇEKİLME PROBLEMİ VARDI''
"İlk geldiğimde hücum varyasyonu anlamında sıkıntısı vardı Beşiktaş'ın. Gol attıktan sonra geriye çekilme anlayışı vardı. Bunu yıkmak gerekiyordu. Şampiyonluğa oynuyorsanız rakip sahada oynamalısınız."

''BAYERN MÜNİH ÇOK GÜÇLÜ BİR TAKIM''

''
Bayern Münih çok güçlü bir kulüp. Büyük bir kulüp. Rakibe saygı duymak lazım. Ama oynadığımız oyunla da rakibe zorluk çıkartmak istiyoruz. Turu geçmek tabii ki büyük başarı olur. Ama kaybetmemiz de dünyanın sonu değil. Benim beklediğim iyi oyuncularımız, kendi en iyi oyunlarını oynasınlar. Onlardan olağan dışı bir şey beklemiyorum. Var olan oyunlarını, yeteneklerini, karakterlerini, olağanüstü gayretle sahaya getirsinler. Bu yeter. Oyuncularıma şunu söylüyorum, 'Bu işi yapıyorsunuz. Ne olursa olsun en iyi şekilde yapmaya çalışın. Şampiyon olmak için şampiyon gibi yaşamalısınız. Davranışınız da konuşmanız da oynamanız da öyle olmalı. Rakip güçlü olabilir. Çıktığınız zaman kendi gücünüzü gösterin. Sadece ona teslim olup oynamayın' diyorum.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.