comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş, İtalyan basınına konuştu

09 Haziran 2021, Çarşamba 10:34
Şenol Güneş, İtalyan basınına konuştu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, EURO 2020 öncesi İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - EURO 2020 öncesi A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, turnuvanın açılış maçı olan İtalya karşılaşması hakkında da Corriere dello Sport'a konuştu.

"İTALYA TURNUVANIN FAVORİLERİ ARASINDA"
"İtalya turnuvanın favorileri arasında. Umarım güzel bir açılış maçı olur. İtalya sahasında oynayacak, dünyanın en iyi takımları arasında. Mancini ile gol odaklı oynuyorlar. Biz de kendi oyunumuzu oynamak istiyoruz. İyi başlamak istiyoruz. İtalya, İngiltere, Fransa, İspanya, Almanya ve Hollanda'yı da dahil ediyorum. Bu takımlar favori ve biz de bunların arasına oyunumuzun gücüyle katılmak istiyoruz."

"GRUPTAN ÇIKMAK İÇİN 4 PUAN YETEBİLİR"

"FIFA sıralamasında gruptaki rakiplerimizin hepsi bizden iyi durumda görünüyor. Sıralamada yukarı tırmanmak için çabalıyoruz. Tüm maçlar zor olacak. 5-6 puan büyük avantaj olur. Belki 4 puan bile yeterli olabilir."

"İNANÇLI BİR TAKIM İMAJI VERMEK İSTİYORUZ"

"Biz bir aileyiz. Bu duygumuzu bütün dünyayla paylaşmak istiyoruz. Ülkemizin futbolunu tanıtmak, ateşli, inançlı bir takım imajı vermek istiyoruz."

Son dakika Milli Takımlar Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"