comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş Genk maçı öncesi açıkladı: 'Bizimle olmayacaklar!'

24 Ekim 2018, Çarşamba 15:44
Şenol Güneş Genk maçı öncesi açıkladı: 'Bizimle olmayacaklar!'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Genk maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında Genk ile karşılaşacak. Teknik Direktör Şenol Güneş düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş'in Genk maçı basın toplantısı


"PEPE, BABEL, LJAJİC, ATİBA VE GÜVEN BİZİMLE OLMAYACAK"

Gündemimizin ilk sırasında Genk maçı var. Pepe, Babel, Ljajic, Atiba ve Güven, Genk maçında bizimle olmayacak futbolcular. Pepe, Ljajic ve Babel sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecekler."
"KAYBETTİĞİMİZ PUANLARDA YAŞADIĞIMIZ SIKINTILAR"

Ligde kaybettiğim 12 puana baktığınız zaman, maçları kazanabilecek durumdaydık. Tabi maçlarda değişik format ortaya çıktı. Devre devre farklı oyunlar oynadık. Bu sıkıntılar bizi etkiledi. "Son Göztepe maçında eksiklerden dolayı tamamen defansı değiştirdik. Tabi diğer mevkilerde de benzer sıkıntılar yaşadık. Forvette henüz düşündüğümüz golcüyü üretemedik. Bizim yenemediğimiz sıkıntı, yenilen golden sonraki direnç düşüklüğüdür.

"FORVETTE SAYISAL FAZLALIK VAR"

Forvette sayısal fazlalık var. Ama verimsel olarak yine zayıfız. Vagner çok yetenekli ama çalışmasına rağmen o üretkenliği ortaya koyamadı. Mustafa da çalışkan, Güven yetenekli, Larin genç, çalışkan ama eksikleri var.

"VODAFONE PARK'IN ZEMİNİ MÜKEMMEL OLMASA DA İYİ"

Sahanın zemini şu anda iyi. İdman yapıyoruz orada. Mükemmel değil ama iyi. Zeminin bozukluğunu söylerken tek mağlubiyet sebebi olarak söylemiyoruz. İşte bunlar üzerinden yönetimi eleştiriyorum gibi konuşuluyor, bunlar çok basit konular. 

BEŞİKTAŞ - GENK MAÇINA BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!