comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş Fenerbahçe derbisinde istikrardan yana!

25 Şubat 2019, Pazartesi 19:53
Şenol Güneş Fenerbahçe derbisinde istikrardan yana!

Fatih Doğan, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde 11'leri değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 23. haftasında oynanacak olan derbiyi BJK TV'de Fatih Doğan yorumladı. Beşiktaş'ı yakından takip eden Fatih Doğan, Şenol Güneş'in sahaya sürdüğü kadroyu değerlendirdi. 


Beşiktaş - Fenerbahçe derbi 11'leri


Fatih Doğan şu ifadeleri kullandı:

Güzel mesajlar verildi. Türk sporunda görmek istediğimiz manzalar yaşandı. İki başkan yan yana geldi diye bütün tribün gerilimlerinin kaybolmasını bekleyemeyiz. Bu hayalcilik olur ama atılan adım ve verilen mesajlar çok değerli. Herkesin derbideki kaliteden memnun kalacağını düşünüyorum. 


"ŞENOL GÜNEŞ İSTİKRARDAN YANA"

Beşiktaş'ta uzun bir süredir oturtulmaya çalışan 11 var. 3 haftadır diyelim. Bu 11'in devamlılığı gibi. Şenol Güneş istikrardan yana. Savunma 4'lüsünde Adriano, Caner değişimi dışında oturtuldu. Defans hattı çok sık değişkenlik gösteriyordu ve Şenol Güneş bu kez istikrardan yana. 

"GÜVEN Mİ CANER ERKİN Mİ? QUARESMA YEDEK"

Quaresma yedek. Güven acaba derbi psikolojisini kaldırabilir mi sorusu var. Güven fiziksel olarak hazır ama o bölgede Caner mi yoksa Güven mi derbi psikolojisine daha uygun sorusuna yönelik hafta boyunca zaten düşünüldü. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)