comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: 'Bu oyunun karşılığı 3 puan olmalıydı'

08 Kasım 2018, Perşembe 23:23
Şenol Güneş: 'Bu oyunun karşılığı 3 puan olmalıydı'

Şenol Güneş, Genk maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Genk ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. 

"BU OYUNUN KARŞILIĞI 3 PUAN OLMALIYDI"
Topları kullanırken eksik kaldık. Oyunun tamamına baktığımız zaman hem net pozisyonlarımız vardı, hem de rakibi kontrol ettik. Son 10 dakika oyundan biraz düştük ve o bölümde rakip gelmeye başladı. Vida'nın dizine çarparak bir gol yedik. Ancak maçın genelinde bu oyunun karşılığı 3 puan olmalıydı. 

"DEFANSİF VE OFANSİF OLARAK İYİYDİK"

Defansif ve ofansif olarak iyiydik. Zaman zaman da iyi paslar yaptık. Ancak hücumda daha isabetli paslarla daha fazla pozisyon bulabilirdik ve gol atabilirdik. Bütün oyuncularımı gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu iyi oyununun sonuca da yansıması gerekiyor. İyi olmamıza rağmen kazanamdık. Ben her şeye rağmen bütün oyuncularıma teşekkür ediyorum. 

"SON BÖLÜMDE YORULAN OYUNCULARIMIZ OLDU"

Bazı oyuncularımız son bölümde yoruldu. Önde sıkıntımız vardı. Top tutmamız gerekiyordu veya yakalanan pozisyonları değerlendirmemiz gerekiyordu. Dorukhan da iyi çalıştı ve kramp girdiği için oyuna devam edemedi. Lens depar esnasında çekme olunca oyunu bıraktı. Mustafa Pektemek oyuna geç girmesine rağmen son bölümde yoruldu. Son anlarda 25 numaraya yakın olmalıydı ama yapamadı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (18 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.