comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş Beyaz TV'ye bağlandı: "TFF'den tazminat konusu..."

08 Mayıs 2018, Salı 01:23
Şenol Güneş Beyaz TV'ye bağlandı:

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayserispor maçının ardından Beyaz TV'de yapılan "Milli takımdan 6.5 milyon TL" tazminat aldı haberi üzerine canlı yayına bağlandı ve konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beyaz TV'ye canlı yayında bağlandı. Şenol Güneş'in gece saatlerinde Fatih Terim'in tazminat konusu üzerine Şenol Güneş, TFF'den 6.5 milyon TL tazminat aldı haberi üzerine canlı yayına bağlandı ve açıklamalarda bulundu. 
 

Şenol Güneş'in Beyaz TV'ye bağlandığı yayın (Ertem Şener - Şenol Güneş konuşması)


Beyaz TV'de Şenol Güneş'in milli takımı çalıştırdığı dönemde 6.5 milyon TL tazminat aldığı yönündeki haberlerin ardından deneyimli teknik adam canlı yayına bağlanarak bu yanlışın düzeltilmesini istediğini söyledi. 

Şenol Güneş yaptığı açıklamada, "TFF'den tazminat almadım. Ben zaten maaş almadım, ne tazminatı? Bütün dosyaları da gönderirim. Bu yanlışı düzeltmeniz için yayınınıza bağlanmak zorunda kaldım." ifadelerini kullandı. 
 

Şenol Güneş'in basın toplantısı


Öte yandan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Kayserispor maçı sonrasında yaptığı bazı açıklamalarda gündem yarattı. 
Deneyimli teknik adam, "Bugün geldiğimiz nokta, bugünün işi değil. 50 yıllık birikimin, çocukluğumda gençliğimde yoklukta mutluluğumun, varlık olduğu zaman o yanlışların devam etmesinden rahatsızım. Suskunluğumuz, enayi olduğumuz anlamına gelmesin. Biz her şeyi görüyoruz. Keşke Allah bize onları göstermeseydi, biz de üzülüp tepki koymasaydık. Onun için susma hakkını kullanıp kimseyi kırmak istemiyorum. Bu duygularımla olan bir şey. Burada bir hesabım yok. Hesabı kitabı olanlar istedikleri gibi haritayı çiziyorlar, biz de oyunu oynuyoruz." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"