comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş basın toplantısında sinirlendi: 'Yaptığınız saygısızlık'

16 Şubat 2018, Cuma 23:35
Şenol Güneş basın toplantısında sinirlendi: 'Yaptığınız saygısızlık'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Konyaspor maçının ardından basın toplantısında muhabire tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında bir basın muhabirine tepki gösterdi. 


Şenol Güneş - Mehmet Özdilek arasında maç sonu ne oldu?


Atiker Konyaspor - Beşiktaş maçının ardından teknik direktör Şenol Güneş basın toplantısında muhabire sinirlendi. Tecrübeli teknik adam, "Maçın ardından Mehmet Özdilek'e yaptığınız sizce doğru muydu?" sözüne sinirlenen Şenol Güneş, "Soru sormuyorsunuz, karar veriyorsunuz. Yaptığınız saygısızlık." diyerek tepki gösterdi. 

Şenol Güneş, "O pozisyonda ben oyuncularımı aldım oradan. Bir mahsuru mu var?" Siz şimdi orada yaşananlarla ilgili karar veriyorsunuz. Soru sormuyorsunuz. Burada yaptığınız saygısızlık." diyerek tepki gösterdi. 
IHA'nın derlediği bölümde, Gazetecinin, “Gördüğüm görüntüyü söylüyorum” şeklinde sözüne sinirlenen Şenol Güneş sesini yükselterek, “Susar mısınız ben toplantı yapıyorum. Siz bana bir karar veriyorsunuz soru sormuyorsunuz. Sizin yaptığınız doğru değil, şık değil. Saygısızlık bu. Saygısızlık yapıyorsunuz. Siz bana neden gittiniz diye sorarsınız. Bir konu kanaati getirip bana soru soramazsınız. Bu saygısızlık olur. Kapatır mısınız” diye cevap verdi. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, söz verilen bir diğer gazetecinin de aynı soruyu soracağını söylemesi üzerine toplantıyı bitirerek ayrıldı.

ŞENOL GÜNEŞ MAÇ SONU NELER SÖYLEDİ?

"Türkiye'de algı operasyonu, baskılar olacak. Pepe ile Talisca'ya hangi akla kart gösterildi bilmiyorum. Maalesef bunlar oluyor. Oyuncularım sakin kalmalıydı. Bugün futbol dışında, bizim dışımızda gelişen olaylar oldu. Biz de ayak uydursaydık daha kötü olurdu."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.