comScore
1 / 6

Şenol Güneş bakın ne yaptı? Burak Yılmaz...

 

FutbolArena - Beşiktaş’ın ara transfer döneminde Trabzonspor’dan kadrosuna kattığı Burak Yılmaz, ilk maçında Beşiktaşlı taraftarların hedefi olmuştu. 

 

2 / 6
Akhisarspor’la oynadıkları mücadelenin öncesi, sırası ve sonrasında konuk tribünde yer alan Siyah- Beyazlılar’ın tepkisini çeken 33 yaşındaki futbolcu, ikinci yarıda oyundan alınırken üzgün bir görüntü sergilemişti.
3 / 6
Karşılaşmanın ardından takım arkadaşlarının teselli ettiği başarılı oyuncuyla önceki günkü idman öncesinde teknik direktör Şenol Güneş’in özel bir görüşme yaptığı bildirildi.
4 / 6

Deneyimli futbolcuya Beşiktaş formasıyla başarılı olacağını bildiğini söyleyen Güneş, "Sen daha önce Galatasaray ve Trabzonspor forması giyerken de taraftarlarla benzer problemleri yaşamış ama üstesinden gelmesini bilmiştin."
5 / 6
"Senin profesyonelliğine güveniyorum. Burada da eleştirilere kulağını tıkayıp sana yakışan performansı göstereceğine inanıyorum. Taraftarın tepkisine takılı kalman doğru değil."
6 / 6

"Bu durumun da birkaç gol attıktan sonra değişeceğini düşünüyorum. Çünkü sen artık Beşiktaş forması için çaba gösteriyorsun" dediği öğrenildi.

Hürriyet