comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: 'Avrupa'da gruplara kalmak istiyoruz'

25 Ağustos 2023, Cuma 01:13
Şenol Güneş: 'Avrupa'da gruplara kalmak istiyoruz'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Dinamo Kiev maçının ardından "İlginç bir maç oldu. Kazandığımız için mutluyuz. Avrupa'da gruplara kalmak istiyoruz." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi play-off turu ilk maçında Romanya'da Dinamo Kiev'i 3-2 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından açıklamalarda bulundu.
"İLGİNÇ BİR MAÇ OLDU. KAZANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ"

Buradan kazanarak ayrılmaktan mutluyuz. Oyuncular ellerinden gelen gayreti gösterdi. Dinamo Kiev oyuna iyi başladı, biz de geride kaldık ve tedirgin olduk. Gol attık, goller yedik derken sonunda avantajlı bir skor aldık. Yeterli değil, bunun rövanşı da var. Turu geçmek istiyoruz. Dinamo Kiev'de iyi oyuncular var. Hücumda oynatmadığımızda etkili olduk ama geldiklerinde de onlar etkili oldu. İlginç bir maç oldu. Kazandığımız için mutluyuz. Maçları kazanarak gitmek önemli. Avrupa'da gruplara kalmak önemli. İzleyenler için heyecanlı keyifli maç oldu. Hem pozisyonlar hem goller var. İkinci maçta gol yememek istiyoruz."

ZAYNUTDINOV HAKKINDA

Bakhtiyor maç oynadığı için avantajlı gelmişti. Masuaku sakatlanınca onu tercih ettim. Ofansif oynayan sağ bek ve açıklarını kontrol etmesi için Umut'la Bakhtiyor'u önlü arkalı oynattım. Elinden gelen gayreti gösterdi. Eksileri de artıları da var. Maç kaybetmeden gitmek önemli."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!