comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş: 'Altay'a şans vereceğim'

10 Kasım 2020, Salı 14:13
Şenol Güneş: 'Altay'a şans vereceğim'

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve oyunculardan Nazım Sangare basın toplantısı düzenledi.

FutbolArena - A Milli Takımımızın Hırvatistan ile oynayacağı hazırlık maçı öncesi Şenol Güneş ile Nazım Sangare basın toplantısı düzenledi.

NAZIM SANGARE: "KAZANMAK İÇİN SAHAYA ÇIKACAĞIZ"
"Hırvatistan maçına hazırız. İyi bir rakip olacak karşımızda. Son maçlarımızı analiz ederek hatalarımızı gördük. O hataları tekrarlamayacağız ve yarın daha güçlü bir şekilde sahay çıkacağız. Her zaman olduğu gibi kazanmak için oynayacağız. Yüzde 100 performansla oynarsak kazanacağıma inanıyorum. Fenerbahçe'de formayı alacağıma eminim. Hocamın bana şans vereceğini biliyorum. Formayı aldıktan sonra vermeyeceğime eminim. Türkiye'de futbol daha sert ve teknik daha çok. Almanya'da daha hızlı futbol oynanıyor ama Türk futbolu da hızla gelişiyor."

ŞENOL GÜNEŞ: "OYUNCULARIN YETENEĞİ ÖNEMLİ"

"Her oyuncuya kapımız açık dedik ama bu her oyuncuyu alacağımız anlamına gelmez. Oyuncunun yeteneği ve karakteri önemli. Türk oyuncularının bu ülke için en iyisini yapacağını biliyoruz. Bugün kadroya giremeyen oyuncu belki yarın girecektir. Bunu da bilmek lazım."

ŞENOL GÜNEŞ: "ALTAY'A ŞANS VERECEĞİM"
"Hırvatistan güç itibariyle daha güçlü bir takım. Uluslar Ligi'nden çıkmamız için Rusya ve Macaristan maçlarını kazanmamız gerekiyor. Altay'ın Ümit Milli Takım'da oynamasını istiyordum ama Gökhan'ın sakatlığı olunca çağırdık. Zaten izlediğimiz oyuncu. Mert'i düşünmüyorum bu maçta. Uğurcan ile başlayıp sonradan Altay'a şans vermeyi düşünüyorum. Oyuncularımız, kendi durumlarını görebilmeleri için ciddi bir rakiple oynama şansına sahipler. Bu yüzden böyle güçlü bir rakip seçtik. Hem kazanmak istiyoruz hem de oyuncularımızın güçlerini görmelerini, seviye atlamalarını istiyoruz."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"