comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş açıkladı: 'Taraftar git demediği sürece gitmem'

07 Mayıs 2018, Pazartesi 19:35
Şenol Güneş açıkladı: 'Taraftar git demediği sürece gitmem'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, siyah beyazlı takımdaki geleceği hakkında çıkan iddialara Kayserispor maçı öncesi yanıt verirken, Fenerbahçe derbisi için TFF'nin verdiği karar hakkında da önemli mesajlar gönderdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayserispor maçı öncesi takımdan ayrılacağı yönündeki iddialara yanıt verdi ve son noktayı koydu. 


Şenol Güneş Beşiktaş'ta kalacak mı?


"SUSTUKÇA SABRIMIZ ZORLANIYOR"

Susuyoruz ama sustukça sabrımıız çok zorlanıyor. Onun için bazı açıklamaları taraftarlarıımza yapmak istiyorum. Benim 1 yıl daha sözleşmem var. Saldırılar var, sabırlı olmak zorundayız. Sabrımız teslim olduğumuzu göstermez, yapıcı olduğumuzu gösterir. Futbolun fair play tarafı önemli. 
"TARAFTAR GİT DEMEDİĞİ SÜRECE AYRILMAM"

Zaman zaman hayatımda ufak tefek hatalar bulurlar ama suçlama yaparak, ortalığı toz dumana katıp nemalanmayı düşünenlerden olmayacağız. Mukavelem ne olursa olsun, taraftar git demediği sürece buradan ayrılmam. Benim karakterim ve çizgim belli. Bu çizgiye herkesin gelmesini istemem. Kimseyi de değiştirmek istemiyorum. Futbol adına iyi şeyler yapıp, örnek olmaya çalıştık. Hatalarımız olmuştur. En kötü ihtimalle kendimi değiştirmeye çalışıyorum. 

"YAPILAN HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSTUK Kİ..."

Yapılan haksız karşısında sustuk ki, siyasilerin de söylediği gibi ülkenin durumu iyi değil. Siz susun, sahaya çıkın gibi benim aklımın almadığı ama kabul ettiğim, içimize sindirdiğimiz olayı siyasilerin, spor adamlarının daha ağzından bir laf kelime koyup da konuşamadığı bir dönem yaşıyoruz. O zaman daha konuşacak ne kalıyor? Seyirciler de kaçar, futbol da geri gider. Biz her şeye rağmen elimizden geleni yapacağız. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"