comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Selim Soydan: 'Türkiye'de Beşiktaş'tan başka takımda bu yok'

16 Mart 2018, Cuma 00:31
Selim Soydan: 'Türkiye'de Beşiktaş'tan başka takımda bu yok'

Beşiktaş'ın bu sezonki performansını yorumlayan Fenerbahçe eski yöneticisi Selim Soydan siyah beyazlı takıma övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih'e elenmesine rağmen bu sezon özellikle Devler Ligi grup aşamalarında sergilediği başarılı performansla büyük takdir topladı. Beşiktaş'ın genel performansını A Spor'da yorumlayan Fenerbahçe eski yöneticisi Selim Soydan siyah beyazlı futbolculara övgüler yağdırdı. 

"BEŞİKTAŞ BU KONUDA TEK TAKIM"
Beşiktaşlı futbolcuların özgüvenine değinen Selim Soydan, Türkiye'de kendine güveni yüksek futbolculardan kurulu tek takım Beşiktaş. Beşiktaş'ın futbolcuları sahaya futbol oynamaya çıkıyor. Toptan kaçmıyor. Başka bir takım yok böyle." diye konuştu. 
Beşiktaşlı futbolcuların özellikle ön alanda ve genel tempou konusunda da çok etkili olduğunu söyleyen Selim Soydan, "Beşiktaşlı futbolcular sahada 11 kişi değil de, sanki 12-13 kişi oynuyor. Yani Çin Ordusu gibiler. Bir oyuncu topu aldığı zaman atağa çıkmak için hemen yanında 2-3 futbolcu beliriyor ve bir anda hızlı hücumla tempoyu inanılmaz yükseltiyorlar." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"