comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sarp Apak: 'Fenerbahçe derbilerinden çok korkarım'

10 Mart 2018, Cumartesi 00:35

Ünlü oyuncu ve aynı zamanda Beşiktaş taraftarı olan Sarp Apak, Mehmet Demirkol ve Irmak Kazuk ile keyifli bir futbol sohbeti gerçekleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş taraftarı olan ünlü oyuncu Sarp Apak, Mehmet Demirkol ve Irmak Kazuk'un sunduğu Ciddiyetten Uzak programına konuk oldu. Keyifli sohbet esnasında Sarp Apak Beşiktaş maçları öncesi yaşadıklarını ve taraftarlığına dair son derece samimi açıklamalarda bulundu. Sarp Apak en korktuğu derbinin Fenerbahçe maçları olduğunu söyledi. 

"BEŞİKTAŞLI OLMAK ÇOK KEYİFLİ"
Maçtan önce çArşı'ya gidiyorum. Orada bizim ritüellerimiz var. Biz o günü festival gibi görüyoruz. 16:00 gibi buluşuyoruz. 18:30'a kadar haftalık değerlendirme yapıyoruz. Oradan stada gidiyoruz. Biz bunu çok seviyoruz. O açıdan Beşiktaşlı olmak çok keyifli. 

"BEŞİKTAŞLI HALLERİM SAHADA DA VAR"

Ben aslında öfkeli bir insan değilim ama kaybetmeyi sevmem. Beşiktaşlılık hallerim sahada da var. Adaletten yanayımdır. Elime değdi falan derim. 9.5 numara oynama sevdam var. 

"FENERBAHÇE DERBİLERİNDEN ÇOK KORKARIM"

Fenerbahçe derbilerde Galatasaray ve Beşiktaş'a karşı psikolojik anlamda çok üstün. Ben her zaman korkarım. En vasat dediğim dönemde bile Fenerbahçe gelir Revivo atar, Serhat atar 2-0 alıp giderler. O kadar bende travmaları kaldı ki, o yüzden içerde ve dışarıda Fenerbahçe derbilerinden çok korkarım. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.