comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Santos'tan Vagner Love transferi için erteleme kararı

04 Aralık 2018, Salı 18:28
Santos'tan Vagner Love transferi için erteleme kararı

Brezilya'nın önemli kulüplerinden Santos, Vagner Love transferinde erteleme kararı aldı. Kulüp yönetimi teknik heyetten gelen rapor doğrultusunda önceliği savunma bölgesine verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'a transfer olduğu günden bu yana beklenen performansı sergileyemeyen ve ilk 11'de şans bulmakta zorlanan Vagner Love için bir süredir devrede olan Santos yönetimi yeni bir karar aldı.


Beşiktaş Haberleri: Vagner Love Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Brezilya basınındaki haberlere göre, Santos'un transfer listesinde Vagner Love ile birlikte eski Fenerbahçeli futbolcu Diego da yer alıyor. Ancak teknik heyetten gelen rapor doğrultusunda, kulüp yönetimi transfer politikasında önceliği savunmaya verdi. 

Brezilya basınındaki haberler göre, Santos'un transfer listesi açıklandı. Flamengo'dan Diego, Beşiktaş'tan Vagner Love ile hücum hattını güçlendirmek isteyen Santos'ta teknik heyetten gele rapor doğrultusunda öncelik savunma hattına verildi. Luiz Felipe ve Verissimo'nun sakatlından dolayı Santos kulübü transfer döneminde önceliği savunma hattına verdi. Buna göre Vagner Love transferinin ertelenme ihtimalinin söz konusu olduğu kaydedildi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.