comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Samuel Eto'o'nun menajerinden Beşiktaş transferi açıklaması

04 Ocak 2018, Perşembe 09:15
Samuel Eto'o'nun menajerinden Beşiktaş transferi açıklaması

Antalyaspor ile yol ayrımına yaklaşan Samuel Eto'o ile ilgili oyuncunun menajeri Wilfried de Happi, Beşiktaş'a ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o için Beşiktaş iddiaları yeniden alevlendi. Deneyimli oyuncu geçen sezonun devre arasında Beşiktaş'ın kapısından dönmüştü. Eto'o'nun menajeri Wilfried de Happi, transferle ilgili açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da

Geçen sezon devre arasında Beşiktaş'ın talip olduğu Samuel Eto'o için dönemin Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk oyuncuyu bırakmamıştı.
Fanatik'e konuşan Eto'o'nun menaceri Wilfried de Happi, bu olayla ilgili konuşarak Beşiktaş'a değindi.

"BEŞİKTAŞ ÇOK YAKLAŞMIŞTI"

Beşiktaş, transfer konusunda Samuel Eto'o için hep favori takım olmuştur. Beşiktaş'ın geçen sezon onu transfer etmeye yaklaşması beni mutlu etmişti. Ben Antalya'daki o olay öncesinde ailemle birlikte tatildeydim. Beşiktaş ve Antalyaspor Eto'o için görüşmeye başlayınca Türkiye'ye döndüm.

"EĞER ETO'O İSTEMESEYDİ..."

Eğer Eto'o, Beşiktaş'ta oynamak istemeseydi ben Türkiye'ye gelmezdim. Geçen yıl yaşanan olay sırasında o, Antalyaspor'un futbolcusuydu. Bir profesyonel için ne kadar büyük olduğunuz önemli değil. Kimin çalışanı olduğunuz önemli. O dönem Antalyaspor Başkanı, Samuel'in takımda kalmasını istedi. O da tabii ki kabul etti.”

"SAMUEL ETO'O'NUN KALBİNDE BEŞİKTAŞ TARAFTARI VAR"

O, özellikle bana Beşiktaş taraftarının sevgisinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. O, daha önce; Barcelona'da oynarken bir ırkçılığa maruz kaldığı zaman Beşiktaş taraftarları onun için destek mesajı yayınlamıştı. Beşiktaş taraftarı, bundan dolayı her zaman Samuel'in kalbinde. Eğer Beşiktaş ve Samuel'in yolları kesişirse taraftarların sevgisine karşılık vermek için gollerini atacaktır.”

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)