comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ultrAslan'a: "Kimse dil uzatamaz!"

05 Aralık 2018, Çarşamba 00:30
Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ultrAslan'a:

Beşiktaş'ın Hukuktan Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ultrAslan'ın Fikret Orman hakkındaki açıklamalarına FutbolArena'ya konuşarak yine sert bir cevap verdi. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın Hukuktan Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın sosyal medyadan yaptığı sert açıklamalara cevap verdi. FutbolArena'ya konuşan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ultrAslan'ın Fikret Orman hakkındaki ifadelerine sert cevap verdi. 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "İslamın şartı 5'tir. 6'ncısı haddini bilmektir. Kimse Beşiktaş başkanına dil uzatamaz. Bunu yapanlar hukuken karşılığını ziyadesiyle görecektir." ifadelerini kullandı. 
ultrAslan NE DEMİŞTİ?

Toplantı boyunca hakemleri eleştirdi, insandır hata yapar demedi alenen kötü niyetli dedi. Fakat el ele yürüdüğü Demirören federasyonu kendisine ceza dahi vermedi.  Sonra kayrılmak için Namoğlu abisine yağ çekmeyi de ihmal etmedi. Üstüne yetmiyormuş gibi bir de Demirören'in maç öncesi Cüneyt Çakır'ı şahsi ofisinde ağırlayıp kendisine hediye paketi olarak gönderdiğini pazar günü öfke ile izledik. Ama sorarsanız Fikret adalet peşinde.  Yüreğin varsa çık konuş TFF başkanının kendi ofisinde hakemle özel olarak görüşmesi ne kadar etik?  Ne zaman böyle bir garabet dünyada görüldü? Senin soy ismin Orman ama kökün yok, duruşun yok, bu yüzdendir ki rüzgarda savrulup duruyorsun Fikret.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.